Hudba zdarma – Tři sestry, Aleš Brichta a The Corrs

Chcete si poslechnout některou z písniček známých hudebních zpěváků či skupin? Máte jedinečnou možnost v některých digitálních formátech. Jedná se buď o ukázky, nebo přímo skladby celé, které jsou uvolněny k poslechu zdarma. Přejeme příjemný poslech.

Tři sestry
Kdo by neznal tuto českou kultovní kapely. Na svých stránkách nabízí opravdu hodně MP3 nahrávek v kvalitě 128 kbps a ve stereu ke stažení či poslechu zdarma. Od každého vydaného alba se dá některá písnička stáhnout, takže si přijdete určitě na své! Nechybí ani poslední alba, která byla vydána v posledních letech. Stránky této kapely také nabízí speciální eshop, kde lze všechny vydaná alba a písničky zakoupit přímo na internetu za přijatelné ceny. Poslechnout lze ukázky od každé písničky.

Internet: http://www.trisestry.cz
Download: http://www.mp3shopak.cz  

 

Aleš Brichta
Je vaše oblíbená hudba rock? Pak vám ve sbírce jistě nechybí legenda Aleš Brichta, který zaujme svými skvěle laděnými písničkami. Na svých oficiálních stránkách nabízí několik písniček ve formátu MP3. Dokonce k nim patří i zcela nové písničky z chystaného alba, které jsou v plné verzi ve formátu MP3 ke stažení zdarma.

Internet / Download: http://www.brichta.cz nebo www.brichta.cz  

 

The Corrs
Irská hudební skupina tvoří a hraje již několik let a má celou řadu příznivců i u nás. Pokud patří k vaším oblíbeným, jistě by vám neměly ujít jejich stránky, kde nabízí většinu svých nahraných písniček zdarma ke stažení a poslechu. Většina písniček je ve formátu RA či MP3. Nechybí i celá řada videí.

Internet / Download: http://www.thecorrsclub.com  
 

Pokud máte problém s přehráváním písniček v různých formátech, pak doporučujeme navštívit pro jednotlivé formáty tyto stránky:

Pro MP3 – www.winamp.com (multimediální přehrávač)
Pro RA Real Audio – www.real.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)
Pro WMA – www.microsoft.com (přehrávač tohoto formátu + kodek)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share