Turné LP Warm-Up v Liberci

Dne 04. 12. 2014 se bude v Liberci konat další zastávka turné – LP Warm-Up, která bude probíhat v odpoledních hodinách v Obchodním centru Forum, a to od 15:00 do 19:00 hodin a zcela ZDARMA. Návštěvníci se mohou těšit na osobní setkání s legendárními Let‘s Playery a Youtubery.

Fanoušci se mohou těšit na autogramiádu a show v podobě skečů nebo přednášek od těchto známých youtuberů: Freakout (Chose & Bender), Fimlar, Herdyn, Datel, Makyna016, StyleWithMe, Nici Koderová, Fayne, MinecraftMen (Ondaje), Stár, Sayuri cosplay, Nerox CZ a mnoho dalších. Na programu celé akce jsou také soutěže o hodnotné ceny. Soutěže budou v podobě soubojů v legendárních hrách Counter-Strike nebo League of Legends. Návštěvníci se tak budou moci utkat na oficiálních herních počítačích HAL3000 MČR Pro se svými idoly a porovnat s nimi své síly v souboji.

Součástí akce jsou také komunitní setkání fanoušků her League of Legends, Minecraftu, CS:GO a dalších masivně hraných online her.

Více informací zde:  http://www.turnelp.cz/seznam-akci

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share