Software GAMDIAS HERA

Společnost GAMDIAS oznámila nový upgrade softwaru HERA – rozdělení programovatelných funkcí pro herní periférie GAMDIAS do dvou kategorií a uvedení podrobného manuálu všech těchto funkcí. Tím se opět přibližuje jak profesionálním hráčům, tak i začátečníkům a nadšencům, kteří díky tomu využijí potenciál svých GAMDIAS zařízení naplno.Nový manuál, který je možné stáhnout ze stránek výrobce stejně jako software HERA, důkladně popisuje veškeré funkce. Hlavní novinkou nástroje HERA je rozdělení pro začátečníky a pokročilé hráče – Basic Mode a Advanced Mode.

Basic Mode usnadňuje začátečníkům orientaci v nastavování základních funkcí všech zařízení GAMDIAS. To dává méně pokročilým uživatelům možnost nastavit si například rozlišení DPI u myši nebo vytvářet pro klávesy zjednodušená makra.

Advanced Mode je naopak určen pro zdatné hráče a zkušené uživatele, kteří přesně vědí až do jakých detailů chtějí makro propracovat nebo dokonce citlivost sensoru při nadzvednutí myši.

Rozdělené nastavení se snadno přepne přímo v programu a nemá vliv na již uložené profily.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share