ZALMAN ZM-WE450 – externí box s WiFi a funkcí power bank

Nabídka firmy ZALMAN byla rozšířena o moderní přenosné zařízení ZM-WE450. Tento externí box pro 2,5“ pevný disk zajišťuje nejen pohodlné přenášení dat uložených na HDD nebo SSD, ale i spoustu užitečných funkcí týkajících se mobility.

zalmanjpgPo instalaci 2.5” disku do boxu ZM-WE450 můžete mít všechna data vždy sebou a prostřednictvím velmi rychlého portu USB 3.0 přenášet do jiných počítačů. Toto spojení není však jediný způsob sdílení diskového prostoru – box ZM-WE450 je navíc vybaven kvalitním Wi-Fi modulem. S podporou standardů 802.11 b/g/n může tento box od firmy ZALMAN bezdrátově přenášet data současně až 5-ti uživatelům se zachováním vysoké přenosové rychlosti. Díky tomu lze například přehrávat z disku přes Wi-Fi síť film v rozlišení Full HD až na 5-ti různých zařízeních.

Problémem uživatelů mnohých moderních smarftonů a tabletů je jejich poměrně malá kapacita, která umožňuje uložit do paměti jen malý počet multimediálních souborů. Díky přenosnému boxu ZM-WE450 vybavenému Wi-Fi modulem mají uživatelé dostupné celé knihovny filmů, hudby, snímků nebo dokumentů. Firma ZALMAN připravila speciální aplikace pro nejčastěji používané systémy – iOS a Android – které umožňuji prohlížet diskový prostor a otevírat uložené soubory v mobilních zařízeních. Dále, propojením se přes Wi-Fi s boxem ZALMAN neztratíte přístup k internetu, protože ZM-WE450 může být používán v režimu Bridge po připojení k jiné WLAN sítí. Aplikace Z-Drive Air dostupná v AppStore a Google Play nabízí streamování multimediálních souborů, čtení a zápis dat z disku/na disk, správu souborů a rychlý náhled fotek, filmů a hudby.Problémem uživatelů mnohých moderních smarftonů a tabletů je jejich poměrně malá kapacita, která umožňuje uložit do paměti jen malý počet multimediálních souborů. Díky přenosnému boxu ZM-WE450 vybavenému Wi-Fi modulem mají uživatelé dostupné celé knihovny filmů, hudby, snímků nebo dokumentů. Firma ZALMAN připravila speciální aplikace pro nejčastěji používané systémy – iOS a Android – které umožňuji prohlížet diskový prostor a otevírat uložené soubory v mobilních zařízeních. Dále, propojením se přes Wi-Fi s boxem ZALMAN neztratíte přístup k internetu, protože ZM-WE450 může být používán v režimu Bridge po připojení k jiné WLAN sítí. Aplikace Z-Drive Air dostupná v AppStore a Google Play nabízí streamování multimediálních souborů, čtení a zápis dat z disku/na disk, správu souborů a rychlý náhled fotek, filmů a hudby.

Další nevýhodou mnohých mobilních zařízení je v dnešní době i malá výdrž baterie. Řešením je také ZALMAN ZM-WE450. Lithium-polymerová baterie s kapacitou 5200 mAh, kterou je výrobek vybaven, umožňuje nejen dlouhý bezdrátový provoz (až 6.5 hodiny Full HD streamingu), ale i nabíjení ostatních zařízení. Box může plnit funkcí power banky. Po připojení smartfonu nebo tabletu do USB portu tak můžete nabít Vaše mobilní zařízení.

Box ZALMAN ZM-WE450 podporuje SSD/HDD disky 2.5” s kapacitou až 2 TB a rozhraním SATA I a II. Rozměry boxu ve stylovém, grafitovém pouzdru jsou 135 (D) x 88 (Š) x 22.7 (V) mm. Komunikace s počítačem probíhá prostřednictvím portu USB 3.0 (maximální přenosová rychlost 5 Gb/s) nebo 2.0 (až 480 Mb/s), a také bezdrátově dle standardu 802.11 b/g/n (až 150 Mb/s). Součástí dodávky je praktické textilní pouzdro, gumové patky, sada montážních šroubů, kabel USB 3.0 a šroubovák.

Předpokládaná doporučená maloobchodní cena zařízení ZALMAN ZM-WE450 činí 1 690,- s DPH. Na výrobek se vztahuje 24měsíční záruka výrobce. Více informací: www.zalman.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share