ZALMAN H1 – Ful Tower PC skříň s automatickou regulací cirkulace vzduchu

PC skříně nemusí být smutné, plechové krabice. Novinka firmy ZALMAN vychází vstříc uživatelům, kteří očekávají více od PC hardwaru a soustředí se na detaily. Skříň ZALMAN H1 splní jejích očekávání, protože nejen skvěle vypadá, ale je navíc vybavena řadou pokročilých funkcí a řešení: od automatického ventilačního systému AHV, přes regulátor otáček, až k modulárnímu designu diskových pozic.

H1bigNová konstrukce od ZALMAN má všechno, co můžete očekávat od spolehlivé PC skříně. Dokonalé větrání velkého vnitřního prostoru je základní přednost, níž se může pochlubit výrobek korejské společnosti. To, co odlišuje H1 od dosavadních modelů, jsou inovativní systémy spojené s řadou ověřených a osvědčených uživatelských řešení.

Inovativní funkce AHV, níž je skříň H1 vybavena, je speciální systém, který inteligentně zlepšuje větrání uvnitř skříně a zároveň zaručuje tichý chod. Díky vestavěnému snímači teploty uvnitř konstrukce, systém AHV dynamicky otevírá a uzavírá horní otvory pro odvod vzduchu a spustí horní ventilátory, jakmile je překročena stanovena teplota (35 nebo 45 stupňů Celsia). Toto řešení umožňuje udržet tichý chod počítače při malém zatížení a zároveň spustit chlazení na plný výkon, když je to nutné. Horní otvory pro odvod vzduchu a ventilátory lze ovládat automaticky nebo ručně.

Skříň H1 nabízí však mnohem větší možnosti přizpůsobení k potřebám uživatele. Na horním panelu je nainstalováné pohodlné a rozšířené ovládací rozhraní. Tři ovládací knoflíky umožňují přesně a nezávisle ovládat rychlost otáček ventilátorů na přední, zadní a horní straně skříně. Tlačítka pro ovládání systému AHV umožňují přepínání mezi manuálním a automatickým režimem, a také nastavení mezní hodnoty teploty, po jejíž překročení bude spuštěna horní ventilace. Na panelu je navíc umístěn digitální ukazatel teploty uvnitř počítače. Najdete tady také řadu vstupních a výstupních portů: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, sluchátkový výstup a mikrofonový vstup. Nachází se tady také tlačítka Power i Reset.

Za chlazení počítačových komponent umístěných ve skříni ZALMAN H1 zodpovídají až čtyři ventilátory, které jsou součástí sady – jeden velký, s průměrem 200 mm a modrým LED podsvícením na čelní straně, jeden zadní 120-mm a dva horní 120-mm. Na horní straně výrobce nechal více místa pro namontování chladičů vodního okruhu s dvěma ventilátory. Nainstalované prachové filtry na předním a dolním přívodu vzduchu, zabraňují průniku prachu do počítače a tím chrání mechanické součásti proti poškození. Přední panel lze navíc sklopit pro zajištění ještě lepšího proudění vzduchu uvnitř skříně.

ZALMAN H1 je mimořádně prostorná skříň standardních rozměrů v provedení Full Tower. Uvnitř skříně má uživatel k dispozici prostor s rozměry 472 x 370 mm, což umožní nainstalovat základní desku standardu E-ATX a grafickou kartu s délkou až 37 centimetrů. Do nové skříně fy ZALMAN lze nainstalovat až 9 rozšiřujících karet. H1 je vybavena 3 interními pozicemi 5.25”, 7 interními pozicemi 3.5” – z čehož 3 jsou Hot Swap pozice, podporující také SSD disky 2.5” a umožňující montáž/demontáž disků bez použití nářadí. Moduly Hot Swap pozic lze navíc rychle demontovat, nejsou-li využívány, a tím uvolnit dodatečný prostor uvnitř skříně. Součástí sady je také speciální SATA kabel, který umožňuje pohodlně připojovat disky v Hot Swap pozici.

Záruka a cena:
Maloobchodní doporučená cena skříně ZALMAN H1 je 3 680,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share