Western Digital uvádí nový SSD disk WD Gold NVMea

Společnost Western Digital (NASDAQ: WDC) usnadňuje přechod na úložiště s disky formátu NVMe™ u malých a středních firem. Nové disky SSD NVMe podnikové třídy z produktové řady WD Gold™ významně zvyšují výkon u počítačových aplikací.

IDC, společnost pro analýzu trhů, očekává, že podíl disků NVMedodaných na trh dosáhne do roku 2023 až 79 %1. Technologie úložišť bude klíčovým prvkem pro získání maximálního výkonu aplikací při současném rozvoji možností vícejádrových procesorů.

Dodávky nového disku WD Gold NVMe SSDse očekávají ve druhém čtvrtletí 2020. Disk bude k dostání ve čtyřech kapacitách, jak pro koncové zákazníky, tak pro distribuční partnery. SSD disk WD Gold NVMe je navržen jako primární úložiště v serverech, kde dokážeposkytovat rychlé časy odezvy, vyšší datovou prostupnost a většíškálovatelnost, než současné SATA zařízení pro podnikové aplikace. WD Gold NVMe SSD doplňuje produktovou řadu HDD disků WD Gold a představuje úložiště s vysokým výkonem pro aplikace a datové soubory, které vyžadují nízkou latenci a vysokou propustnost dat.

Nové disky WD Gold NVMe SSD jsou navrženy společností Western Digital, která se opírá o zkušenosti získané při návrhu a výrobě SSD disků 3D TLC NAND, firmware na míru a své vlastní integrované ovladače. Zákazníci se mohou bezpečně spolehnout na ochranu dat i při výpadku napájení a prodlouženou pětiletou záruku. Bezpečné načítání systému a bezpečné odstranění dat zajišťuje zákazníkům další kontrolu nad daty.

„Vyberte si jakékoli odvětví, jsou to data, která mění svět. Ve světě výpočetní techniky probíhají na mnoha frontách velké změny a inovace. Doslova v každém odvětví, ve velké nebo malé firmě, je to vše jen o datech,“ říká Phil Bullinger, generální manažer a senior viceprezident Western Digital pro zařízení datových center, a dodává: „Přechod na formát NVMe je základem pro využití potenciálu vysokorychlostních úložišť při nových možnostech aplikací a přináročnémpracovním zatížení. Rozšíření našich dodávek pevných disků HDD WD Gold o SSD disky WD Gold NVMe znamená, že naši zákazníci a prodejci mají solidní volbu pro dosažení rychlejšího zpracovávání dat.“

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share