Western Digital posiluje možnosti mobilních aplikací pro období 5G

Společnost Western Digital (NASDAQ: WDC) představuje novou paměť typu UFS (Universal Flash Storage), která nese označení Western Digital® iNAND® MC EU521. Nové úložiště umožňuje vývojářům mobilních zařízení poskytnout uživatelům při práci s chytrými telefony 5G vyšší uživatelský komfort. Nová paměť podporuje standardy JEDEC a UFS 3.1 a přináší funkci Write Booster. Western Digital je tak mezi prvními v odvětví, kdo poskytuje komerční úložiště optimalizované pro aplikace a možnostistandardu UFS 3.1 5G.

Paměťové flash čipy Western Digital iNAND MC EU521 pro interní paměť umožňují výrobcům a vývojářům mobilních zřízení využít plně výhod širokopásmového rozraní UFS 3.1 (4/2) a také technologiiSLC (single-level cell) NANDpři načítání do mezipaměti. Nová použitá technologie umožňuje zvýšit rychlost sekvenčního zápisu až na turbo rychlost dosahující 800 MB/s* a zajistí tak vysoký uživatelský komfort a lepší práci s aplikacemi jako jsou stahování formátů 4K a 8K, přesouvání velkých souborů z cloudových úložišť nebo hraní her. Paměťové chipy iNAND EU521 budou dostupné od března tohoto roku v kapacitách 128GB** a 256GB.

„Chytré telefony nyní vyžadují vyšší výkon a vyšší ukládací kapacity. Stávají se z nich čím dál častěji primární zařízení pro veškeré aktivity od streamování videa, přehrávání hudby, hraní her a fotografování až po bezhotovostní platby nebo využívání mapových aplikací,” říká, Huibert Verhoeven, viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro segment Automotive, Mobile a Emerging business, a dodává: „Načítání do mezipaměti pomocí SLC a funkce Write Booster u pamětí iNAND EU521 představují několik klíčových výkonnostních vylepšení, které ve spojení s 5G sítí poskytnou například rychlejší streamování filmů,tak rychlé, jako nikdy před tím.”

“Western Digital implementuje do svých vybraných produktů standardy JEDEC UFS 3.1 a poskytuje aplikacím 5G dodatečnou zapisovací schopnost a vylepšené načítání do mezipaměti, což pomůže chytrým telefonům poskytovat vyšší rychlosti stahování, zrychlení ukládání velkých souborů a podporu dalších aplikací náročných na zpracování dat,” říká Craig Stice, ředitel společnostiOmdia pro oblast pamětí a úložišť(společnost je globálním technologickým lídrem a navazuje na výzkum společností Informa Tech – Ovum, Heavy Reading and Tractica a IHS Markit) a dodává: “Rychlá reakce společnosti Western Digital na nové standardy tak nabízí výrobcům mobilních zařízení dalšíkompletní řešení, ze kterého si mohou vybírat.“ ***

Western Digital pro mobilní zařízení

Produktová řada Western Digital iNAND poskytuje ukládací řešení pro chytré telefony a mobilní zařízení. Využívá technologii 3D NAND s 96 vrstvami a pokročilé technologie rozhraní UFS, které zvyšují uživatelský komfort. Tato řada komerčních produktů pro interní paměti je navržena tak, aby udržela vysoký a stabilní výkon u aplikací náročných na přenos dat, jako jsou 4K/8K video, rozšířená nebo virtuální realita a umělá inteligence. Společnost také nabízí doplňkové paměťové karty a inovativní zařízení pro ukládání dat ale produkty na dobíjení mobilních zařízení.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share