Western Digital poprvé představuje novou značku SanDisk Professional

společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC)  dnes na online tiskové konferenci FlashPerspective představila novou značkuSanDisk Professional™,která přináší prémiová řešení úložišťpro tvůrce digitálního obsahu a všechny profesionály.Od produkování nejnovějšího filmového kasovního trháku po zachycení jedinečného okamžiku na svatbě ve vzdálené lokalitě až po spravování digitálního obsahu s obchodně důležitými daty, výkonné portfolio řady SanDisk Professional je navrženo tak, aby poskytovalo škálovatelnost, vysoký výkon a spolehlivá řešení napříč odvětvími po celém světě.

Profesionální digitální obsah je v neustálém pohybu. Obsah, který je zachycen nebo vytvořen, musí být bezpečně uložen, přenesen, přehrán, sdílen a archivován. Značka SanDisk Professional nabízí širokou škálu nástrojů stavěných na míru a dokáže jednotlivé kroky uvedeného procesu harmonizovat.

„Jsem profesionální fotograf a tvůrce filmů ato, co mne živí, závisí na tom, zda a jak práci dokončím. Není zde prostor pro žádnou chybu. Pro práci v terénu potřebuji nejpokročilejší, spolehlivé a důvěryhodnévybavení,“ říká Lucas Gilman, fotograf a filmový tvůrce dobrodružných filmů, a dodává: „Po mnoho let se spoléhám na řešení od značek SanDisk a G-Technology, protože mi umožňují se soustředit na zachycení jedinečného okamžiku s jistotou, že moje kreativní práce nebude přerušena, a bez obav, zda použitá technika drží krok s mými požadavky.“

Jim Welsh, viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro spotřebitelská řešení dodává: „Naši zákazníci spoléhají se svojí celoživotní prací na naše produkty. Navrhujeme a tvoříme řešení pro každou fázi v jejich kreativním procesu a harmonizujemepráci našich zákazníků, kteří tak mohou šetřit čas a více se soustředit na kreativitu. Rozšíření naší rodiny značek o SanDisk Professional nám umožní nabízet pokročilá řešení lidem po celém světě, kteří se spoléhají na nejlepší dostupnou technologii pro svoji inspirativní práci.“

Zrozena na základech světově proslulé spotřebitelské značkySanDisk®a značky profesionální třídy G-Technology™, která byla po desetiletí volbou hollywoodských profesionálů, nová řada SanDisk Professional nabízí šestnáct modulárních řešení pro pracovní proces s výkonem na profesionální úrovni a spolehlivostípodnikové třídy. Mezi těmito produkty jsou nově:

Paměťová karta PRO-CINEMACFexpressVPG400– zcela nová, odolná karta profesionální třídy pro tvůrce videí a filmů, kteří potřebují nepřerušený výkon pro nahrávání videa při minimální rychlosti 400MB/s** při současném udržení požadavků, kterým dnešní průmysl videa, televizního vysílání a filmů čelí. Očekává se, že nová karta CFexpress®bude k dostání v létě tohoto roku.

Čtečky řady PRO-READER – čtyři nová zařízení PRO-READER s rozhraním USB-CTMpodporující SuperSpeed USB 10Gbs. Čtečky jsou navrženy tak, že spolupracují s nejnovějšími a nejběžnějšími kamerovými médii včetně paměťových karet CFastTM, CFexpress, RED Mini-Mag®, CF, microSDTM a SDTM. Očekává se, že nové čtečky budou k dostání v létě tohoto roku

Dokovací stanice PRO-DOCK 4–nová, revoluční dokovací stanice se čtyřmi sloty, která spojí uložení a zachycení skutečně škálovatelným zařízením pro stahování dat, které uchrání kritický čas a peníze při práci s více kamerami. Očekává se, že dokovací stanice pro simultánní práci se čtyřmi kartamiPRO-DOCK 4 bude k dostání koncemtohoto léta.

Externí SSD disk G-DRIVE™ ArmorLock™ Encrypted NVMe™ 4 TB* společně s důvěryhodnou řadou přenosných odolných disků G-DRIVE™, stolní zařízení (nyní s podporou Thunderbolt 3 a USB-C) s disky podnikové třídy Ultrastar® a transportovatelná úložištěG-RAID™ a G-RAID SHUTTLE, řešení podnikové třídy RAID, která nabízejí výjimečnou řadu spolehlivých, vysoce výkonných disků s velkou kapacitou pro cokoli, od přenosu více než 100 TB zálohovaných dat až po archivaci jakéhokoli kritického digitálního obsahu. Očekává se, že široká řada nových disků bude uváděna na trh počátkem měsíce června.

Více o řadě prémiové třídy SanDisk Professional, portfoliu s produkty o vysokém výkonu, které pomáhají profesionálům mít práci hotovu dříve a s větší efektivitou – od vysoce rychlostníhostahovaní dat z paměťových karet, super rychlých přenosů a zálohy, až po masivní kapacitu pro konsolidované zálohování a přístup k datům najdete na webuSanDiskProfessional.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share