WD TV Full-HD LAN média přehrávač (představení)

Společnost WD nenabízí jen datová úložiště, ale vrhla se i do segmentu multimedií a multimediálních datových přehrávačů. Důkazem je WD TV Full-HD přehrávač, který má jistě co nabídnout. Vybudování sbírky médií vám zabralo nějaký čas. WD TV tak přináší nejlepší způsob, jak je přehrávat na širokoúhlé televizi.

wd-tv-full-hd-lan-media-prehravac-10-100-1000-mb-s-wifi-usb-2-0-hdmi_i128766Přehrávat lze videa, fotografie i oblíbené skladby v libovolném formátu souboru a to až do rozlišení 1080p. Přehrávač médií WD TV podporuje řadu oblíbených formátů videa, jako jsou MKV, MP4, XVID, AVI, WMV a MOV. Samozřejmostí je podpora USB nebo uložená data na síťových úložných zařízeních, např. My Passport Ultra, My Cloud, nebo libovolném počítači v síti. Knihovna médií shromažďuje obsah ze všech zdrojů, takže vyhledání jakéhokoli videa, skladby nebo fotografie je snazší než kdykoli dříve.
Pomocí svého chytrého telefonu nebo tabletu můžete přehrávač WD TV ovládat pouhým klepnutím prstu. S aplikací WD TV Remote můžete používat ovládání pomocí gest pro snadnou navigaci k vašim médiím a získat přístup k často navštěvovaným službám online jedním dotykem. Toto řešení přináší výhody především při psaní během přihlašování do služby nebo vyhledávání názvu filmu.

Spárovat lze zařízení WD TV se zařízením Android podporujícím funkci Miracast a budete moci na velké obrazovce svého televizoru zobrazit přesně to, co vidíte na svém malém displeji. Prohlížet internet, sledovat filmy v rozlišení 1080p, prohlížet si fotografie z dovolené, hrát hry a mnoho dalšího.

Sledovat lze vysílání nebo záznamy svých oblíbených pořadů na kterémkoli televizoru v domácnosti. Stačí použít zařízení Slingbox. Nutné je připojit přehrávač WD TV k libovolné domácí televizi a získat přístup k zařízení Slingbox pomocí aplikace SlingPlayer. Pokud se chystáte se na cesty, vezměte si přehrávač WD TV s sebou. Zajistíte si tak přístup k zařízení Slingbox a kabelovým službám, ať jste kdekoli. Kombinací zařízení Slingbox a WD TV můžete rozšířit zábavu ve vysokém rozlišení ze svého obývacího pokoje do kteréhokoli televizoru v domácnosti, a dokonce i kamkoli na světě.

Technické parametry:
Přehrává mediální soubory, včetně MKV, MP4, XVID, AVI, WMV, MOV a dalších
Video formát PAL
Streamuje TV pořady, hudbu a další
Sdílí Miracast – umožnuje zobrazit plochu vašeho mobilního telefonu na TV obrazovce
Předinstalované hry pro TV
Podpora Full HD rozlišení 1920x1080p
Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, kompletně v češtině
Aplikace WD TV Remote pro ovládání přes mobilní telefon
Jedneduché k nastavení a použití

Specifikace produktu:
Rozhraní: RJ-45, USB 2.0, HDMI, Kompozitní A/V, Wi-Fi, Optický audio konektor
Paměť: 512 MB
Procesor: Sigma Designs 8670
Provozní teplota: 5°C až 35°C
Rozměry (v x h x š): 30 x 100 x 125 (mm)
Hmotnost: 0,19 kg

WD TV přehrávač se na českém trhu prodává v ceně kolem 3 000 Kč s DPH (srpen 2014), což je v porovnání s konkurencí zajímavá cena.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share