Tři noví ochránci pro iPad

Společnost Logitech oznámila rozšíření své produktové řady příslušenství pro tablety o tři nová pouzdra – Logitech® Hinge, Logitech® Big Bang a Logitech® Turnaround – všechna jsou určena pro tablety iPad® Air, iPad® mini a iPad mini s Retina displejem, dodávají vašemu iPadu flexibilitu a umožňují dosáhnout lepších pohledových úhlů na displej tabletu, ať pro práci nebo zábavu.

Příslušenství Logitech Hinge je flexibilní pouzdro s hladce klouzajícím kloubem, takže budete-li dělat cokoli – sledovat filmy s rodinou, snažit zvládnout náročnou pozici v józe nebo se učit na kytaru novou píseň – váš iPad můžete mít vždy v ideální poloze pro dokonalý úhel pohledu. Pouzdro Logitech Big Bang nabízí ochranu proti nárazům, kterou by jinak zajistil objemný a odolný kryt, Big Bang má ale přitom tenkou a lehkou skládací konstrukci. Model Logitech Turnaround je stylové všestranné pouzdro umožňující otáčení tabletu, abyste jeho displej měli v optimální poloze – na šířku nebo na výšku – a současně iPad chrání před každodenními nárazy, poškrábáním a politím.

 „Lidé očekávají, že iPad se přirozeně začlení do jejich každodenních činností – od hraní oblíbených her po čtení e-mailů v letadle, kdy jej máte položený na vyklápěcím stolečku, až po sledování filmů na pohovce – ale až dosud se různá příslušenství nepřizpůsobila míře a druhu flexibility, jakou naše různorodé a rychlé životní styly vyžadují,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel pro mobilní zařízení ve společnosti Logitech. „Naším hlavním záměrem je poskytovat lidem příslušenství, jež budou flexibilnější, všestrannější a budou iPad chránit, a proto přicházíme s modely Logitech Hinge, Logitech Big Bang a Logitech Turnaround.“

 

Logitech Hinge pro iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejem
Logitech Hinge je flexibilní pouzdro pro iPad s unikátním stojánkem, jež se přizpůsobí jakékoli činnosti nebo místu, kde iPad používáte. Díky kloubu s pevným sevřením můžete svůj iPad posunout do jakéhokoli úhlu náklonu pro lepší sledování v rozsahu 50 stupňů, přičemž tablet bude v dané poloze pevně držet. Pouzdro a stojánek Logitech Hinge je precizně zkonstruované a používá materiály, které jsou odolné proti polití a lze je snadno utírat a které váš iPad současně chrání před náhodnými nárazy, škrábanci a politím. Doporučené maloobchodní ceny pouzder Logitech Hinge jsou 1649 Kč pro iPad Air a 1499 Kč pro iPad mini a iPad mini s Retina displejem.
 

 Logitech Big Bang pro iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejem
Pouzdro Logitech Big Bang přináší to nejlepší ze dvou protikladných světů: odolnost na ultra vysoké úrovni, jakou mají bytelná pouzdra, a odlehčenou všestrannost štíhlých skládacích obalů. Takže budete-li v kanceláři nebo doma, budete pracovat nebo si hrát, pouzdro Logitech Big Bang bude vždy dobře plnit svůj úkol. Ochranu zajišťuje konstrukce zvaná Essential Protection System (E.P.S.), čili Systém zásadní ochrany, která je spojením špičkových vysoce odolných materiálů a nejmodernějších konstrukčních postupů, aby váš iPad byl ochráněn před upuštěním, nárazy do displeje, údery, poškrábáním a politím.
Tělo a povrch pouzdra Logitech Big Bang jsou vyrobeny z materiálu, který dokáže vstřebat nárazy a který se také používá v letectví, automobilovém a sportovním průmyslu pro ochranu před pády, nárazy do displeje a údery. Pouzdro bylo testováno na odolnost při pádech z výšky 1,4 metru, což je více, než kolik určují požadavky na pádové zkoušky u armády Spojených států, jež stanovují výšku 1,22 metru. Když je pouzdro zavřené, je displej chráněn materiálem absorbujícím nárazy – takže upuštěný šálek s kávou nebo hračka nepředstavují pro displej iPadu žádnou hrozbu.
Pro ochranu proti poškrábání a polití kryjí u pouzdra Logitech Big Bang přední i zadní část iPadu odolné materiály odpuzující
vodu, které jsou snadno otíratelné, takže se nemusíte o jeho bezpečnost obávat kamkoli jej s sebou vezmete. A protože jsou u pouzdra použity elegantní barvy a má štíhlý skládací design, budete chtít svůj iPad v pouzdře Logitech Big Bang s sebou brát všude. Pouzdro navíc poskytuje větší pohodlí, protože slouží i jako všestranný stojánek, v němž je možné iPad hladce posouvat mezi pěti příhodnými polohami pro vhodný úhel pohledu při čtení, procházení internetu nebo sledování filmů či prezentací. Doporučené maloobchodní ceny pouzder Logitech Big Bang jsou 2749 Kč pro iPad Air a 2199 Kč pro iPad mini a iPad s Retina displejem.
 

 Logitech Turnaround pro iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejem
Logitech Turnaround je stylové všestranné pouzdro, které umožňuje natočit váš iPad na šířku nebo na výšku, abyste jeho displej měli v optimální poloze pro jakoukoli aplikaci nebo situaci. Slouží též jako víceúhlový stojánek, který váš iPad podepře ve čtyřech různých polohách, abyste nalezli správný úhel pro každou aplikaci nebo činnost, od práce s tabulkami po čtení článků nebo handsfree video hovory. Ochranné pouzdro Logitech Turnaround rovněž poslouží jako elegantní doplněk, takže vy budete vypadat stylově a váš iPad bude v bezpečí. Doporučené maloobchodní ceny pouzder Logitech Turnaround jsou 1379 Kč pro iPad Air a 1379 Kč pro iPad mini a iPad mini s Retina displejem.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share