TRANSCEND představuje nový disk M.2 SSD 830S

Nosič dat pracujev rozhraní založeném naSATA III, díky čemu bude spolupracovat i se staršímipočítači. Disk je vybaven pamětícache DDR3abufor SLC, což má za následek zvýšenou rychlost práce. Rychlost sekvenčního čtenídosahuje 560 MB/s a zápisu do 510 MB/s.
SSD 830S podporuje režimDevice Sleep Mode(DevSleep). Tento režim umožňuje prodloužit čas práce s notebookem, který není připojen k napájení.Nosič dat dále využívá pokročilou ochranu proti opotřebení (Advanced Global Wear-Leveling), vestavěnou korekci chyb ECC LDPC, dále taképodporuje funkce TRIM, AGC, NCQ a technologii S.M.A.R.T.

Záruka a cena

Disk SSD 830S se brzy objeví v prodeji na českém i slovenském trhu. Producentem doporučené ceny jsou1 859 CZK za verzi 128 GB, 2 399 CZK za verzi 256 GBa3 759 CZKv případě verze512 GB. Na produkt se vztahuje pětiletázárukaodproducenta.

Specifikace

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share