Transcend – OTG čtečka karet a flashdisk pro mobilní zařízení

Flash disk JetFlash 340 a čtečku paměťových karet RDP9 Smart Reader jsou novými produkty společnosti Transcend. Plně spolupracují se zařízeními v OTG standardu a jsou určené pro uživatele smartphonů a tabletů se systémem Android, kteří ocení dodatečný prostor pro ukládání dat a rychlost přenosu souborů z mobilních zařízení.

JF340+RDP9_300 800x600TRANSCEND JetFlash 340 – mobilní paměť pro smartphony a tablety
USB flash disk JetFlash 340 má dvě USB rozhraní. Na jedné straně je umístěn port microUSB, který umožňuje připojení flash disku k mobilním zařízením, které podporují standard OTG (On-The-Go) a na straně druhé se nachází standardní port USB 2.0, který zajišťuje jednoduchý přenos souborů do počítače, TV a jiných zařízení s klasickým USB portem. Tyto nové modely jsou dostupné ve čtyřech různých kapacitách až 64GB, což zaručuje velký prostor pro ukládání souborů. Díky použité výrobní technologii COB (Chip-On-Board) mají zařízení malé rozměry, jsou lehčí než standardní flash disky a jsou odolné proti prachu a vodě. Navíc, nové modely z řady JetFlash 340 jsou vybaveny praktickou krytkou, která chrání port microUSB proti poškození.

TRANSCEND RDP9 Smart Reader – rychlá správa souborů
Nová OTG čtečka paměťových karet má tři sloty: jeden pro karty standardu SDXC / SDHC, další pro karty microSDHC / microSDXC a třetí standardní port USB 2.0. Čtečka podporuje standard OTG, proto ji lze snadno připojit ke smartphonu nebo tabletu podporujícímu tento standard, což umožňuje využit dodatečný prostor pro ukládání souborů, nebo například odeslat fotografie z fotoaparátu svým přátelům přes mobilní zařízení. Díky vestavěnému USB portu lze k mobilnímu zařízení také připojit myš a klávesnici, díky tomu je pak psaní emailů na tabletu již hračka. Čtečka RDP9 se navíc vyznačuje kompaktními rozměry a jedná se o praktické a pohodlné zařízení, které se vejde i do kapsy a proto ho můžete mít stále s sebou.

Aplikace TRANSCEND Elite
Aplikace TRANSCEND Elite, navržena pro smartphony a tablety s operačním systémem Android, podporuje správu dat a přenos souborů mezi vestavěnou interní pamětí mobilního zařízení a USB flash pamětí nebo čtečkou paměťových karet. Aplikace umožňuje navíc sdílení souborů a také zálohování dat.

Doporučené ceny flash disků TRANSCEND JetFlash 340 činí:
JetFlash 340 8GB – 170,- s DPH
JetFlash 340 16GB – 260,- s DPH
JetFlash 340 32GB – 450,- s DPH
JetFlash 340 64GB – 990,- s DPH

Doporučená koncová cena čteček paměťových karet TRANSCEND RDP9 činí 270,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share