TCL je již druhým rokem po sobě Global Top 2 TV Brand

TCL Electronics, přední značka spotřební elektroniky, byla společností Omdia, která se zabývá průzkumem trhu, opět uznána za Global Top 2 TV Brand. 

Podle zprávy Global TV Sets Report 2023 společnosti Omdia si TCL již druhým rokem po sobě udržela druhou pozici na globálním trhu televizorů podle značky s celkovým počtem 25,26 milionu dodaných kusů televizorů, což představuje 12,5% podíl na trhu. K tomuto úspěchu částečně přispěla úspěšná nabídka prémiových televizorů, která zahrnuje nové produkty z řady Mini LED televizorů představené v roce 2023. Segment výrobků s touto technologií zaznamenal v posledních letech rychlý růst a nadále se těší vysoké poptávce trhu.

S cílem rozšířit a zkvalitnit své portfolio prémiových televizorů uvedla společnost TCL již v roce 2019 na trh první Mini LED televizor na světě, a stala se tak zároveň první společností, která Mini LED televizory masově vyrábí. Díky několika vlastním technologiím Mini LED a silným algoritmickým schopnostem u svých televizorů přináší společnost TCL bezkonkurenční kvalitu zobrazení a prémiový zážitek ze sledování digitálního obsahu.

Společnost TCL v minulém roce uvedla na trh také řadu televizorů Mini LED s úhlopříčkou 98 palců a větší. Za zmínku stojí největší 115palcový QD-Mini LED televizor na světě, který měl premiéru v Severní Americe během veletrhu CES 2024 a může se pochlubit více než 20 000 zónami lokálního stmívání a špičkovým jasem 5 000 nitů. 

V roce 2024 je společnost TCL i nadále odhodlána zvyšovat laťku v oblasti technologií Mini LED TV a svými inovacemi inspirovat uživatele po celém světě ke skvělým výkonům.   

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je přední značkou spotřební elektroniky a lídrem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost TCL nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Společnost se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky od televizorů, audio zařízení, domácích spotřebičů, mobilních zařízení, chytrých brýlí, komerčních displejů a dalších. Navštivte webové stránky TCL na adrese https://www.tcl.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share