Rollei Helmet Mount Pro, držáky na vaše helmy

Společnost Rollei uvádí na náš trh novou sérii držáků Rollei Helmet Mount Pro určenou pro uchycení akčních kamer Rollei a GoPro na helmy. Rollei Helmet Mount Pro je ideální řešení pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou využít samolepících úchytů.

Rollei Helmet Mount ProTrh se sportovními helmami je poměrně rozsáhlý a nabízí helmy různých tvarů, provedení a s různými povrchovými úpravami. Díky tomu není vždy možné na helmě nalézt plochu příhodnou k bezpečnému a pevnému přilepení patice pro akční kameru. Nová série držáků akčních kamer Rollei Helmet Mount Pro nabízí možnost jak uchytit akční kamery Rollei a GoPro na helmu, aniž by si na ni musel uživatel cokoliv lepit. To je pro mnohé uživatele zásadní a mohou si tak kameru připnout například i k zapůjčené helmě.

Na výběr je z pěti druhů provedení dle typu helmy a umístění kamery. Pro helmy na motorku a kolo jsou dostupné úchyty pro umístění kamery na vrchol helmy. Pro zbylé sportovní helmy, jako jsou na lyže, snowboard, skateboard, inline brusle nebo vodní sporty, jsou dostupné držáky pro různá umístění. Díky těmto držákům s umístěním kamery na vrchol helmy, přední část helmy, nebo na stranu helmy mají uživatelé možnost pořizovat záběry z nejrůznějších úhlů.

Držák se vždy umístí na požadované místo a uchytí se pevnými gumovými popruhy za okraj helmy. Tím je uchycení maximálně stabilní a bezpečné i při vysokých rychlostech jízdy na motorce. Navíc jsou všechny držáky vybaveny technologií SaftePad pro bezpečné uvolnění kamery v případě kolize, což minimalizuje nebezpečí poranění krční páteře.

Výhodou série Rollei Helmet Mount Pro, je kompatibilita mezi nejrozšířenějšími kamerami GoPro a Rollei.
Na veškeré produkty série Rollei Helmet Mount Pro, se vztahuje záruka 24 měsíců.

Doporučené koncové ceny jsou:
Rollei Actioncam Helmet Mount Motorbike Pro – 1 590,- s DPH
Rollei Actioncam Helmet Mount Bicycle Pro – 1 590,- s DPH
Rollei Actioncam Helmet Mount Side Pro – 1 590,- s DPH
Rollei Actioncam Helmet Mount Front Pro – 1 590,- s DPH
Rollei Actioncam Helmet Mount Sport Pro – 1 590,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share