Privátní filtr monitoru NatecOwl pro bezpečnou práci

Privátní filtr NatecOwl je nenápadná fólie pro obrazovku počítače nebo notebooku, která chrání osobní údaje a důvěrné informace před nežádoucímipohledy lidí z okolí. Filtr funguje tak, že se od úhlu 30° od středu obrazovky stává zcela neprůhledným. Nikdo nemá rád, když se mu z boku lidé dívají na obrazovku, na které mohou být cenné a důvěrné informace Před únikem takových informací je třeba se chránit. Navíc Evropské nařízení o ochraně údajů (GDPR) ukládá povinnost chránit data a únik údajů a porušení předpisů může vést k vážným právním následkům.

Inovativní technologie
NatecOwl na první pohled připomíná obyčejnou ochrannou fólii, ale ve skutečnosti obsahuje inovativní technologii mikro-žaluzie skládající se z 10 vrstev. Speciální fólie poskytuje jasný pohled zepředu a znemožňuje pohled z boku. Již při mírném úhlu je obraz ztmavený a zkreslený tak, aby zabránil četbě údajů a od 30° se obrazovka stává zcela černou.

Chrání zrak i plochu monitoru
Privátní filtr NatecOwl chrání nejen důvěrné údaje, ale i zrak. Obrazovky vyzařují škodlivé záření, které při dlouhodobé expozici způsobuje nejen únavu očí, ale může zrak i poškodit. Filtr omezuje pronikání škodlivého záření a antireflexní vlastnosti snižují únavu očí.NatecOwl je vyroben z odolného materiálu, který navíc chrání obrazovku před nečistotami, poškrábáním a také snižuje zanechávání otisků prstů. Důležitou vlastností je, že filtr zachovává dotykové funkce displeje.

Jednoduchá a rychlá instalace
NatecOwl lze nainstalovat dvěma způsoby v závislosti na preferencích. Každý ze způsobů instalace je velmi jednoduchý a zabere jen chvíli. Prvním z nich je instalace pomocí průhledných držáků přilepených k rámu monitoru, díky kterým je možno kdykoliv jednoduchým a rychlým způsobem filtr nasadit nebo sundat. Tento způsob je vodný, pokud chcete občas sdílet obsah zobrazený na obrazovce přísedícím. Druhý, diskrétnější způsob, je instalace natrvalo pomocí transparentních oboustranných pásek přilepených přímo na obrazovku.

Dostupnost a cena
Privátní filtr NatecOwlje dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců v 5 rozměrech (14″, 15,6″, 21,5″, 23,8″, 24″) za doporučenou koncovou cenu od 672 Kč včetně DPH pro 14″.
Specifikace
– Ochrana soukromí a důvěrných informací
– Chrání zrak a snižuje záření
– Antireflexní povrch
– Jednoduchá instalace
– Chrání před únikem dat GDPR
– Zachovává dotykové funkce displeje

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share