Plnohodnotný dron pro piloty-začátečníky

uGo Fen 2.0 je dron určený pro méně náročné uživatele, nebo pro ty, kdo do světa dronů teprve vstupují. DronuGo Fen2.0 nabízí spoustu zábavy a má mnoho praktických funkcí, které ulehčují ovládání a učí pilotadron ovládat. Průběh letu je možné zaznamenat pomocí vestavěné kamery VGA na paměťovou kartu a těšit se z neopakovatelných video záběrů a fotografií. Dronmá několik užitečných funkcí, mezi které patří zejména automatické udržování letové hladiny a automatický vzlet a přistání. Tyto funkce usnadňují ovládání, a dron je proto vhodný i pro piloty-začátečníky.

DronuGo Fen 2.0 umí provádět několik různých triků, jako například překlápění a rotaci o 360 stupňů.Díky svým menším rozměrům a chráničům vrtulí je vhodný pro létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostoru nebo větší místnosti. Na otevřeném prostranství je jeho dosah do 60 metrů. Mezi další funkce patří: automatický návrat ve směru startovní pozice, obrácený režim, 3 rychlostní režimy (max. 5 m/s) nebo nouzové vypnutí motorů. Integrovaná VGA kamera umožňuje pořizovat videa nebo atraktivní fotografie z ptačí perspektivy.

Dron je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 300 mAh, což postačuje na 7 – 10 minut letu. Baterii je možné dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu. Součástí balení je také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu. Ovladač je napájen třemi bateriemi AAA (nejsou součástí balení).

Dostupnost a cena
DronuGo Fen 2.0 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 945 Kč včetně DPH.

Specifikace
Velikost: 20 × 20 × 4 cm
Doba letu: 7 – 10 minut
Napájení: dobíjecí baterie 300 mAh
Dosah: do 60 m
Gyroskop: šestiosý
Frekvence: 2,4 GHz
Kamera: VGA 480p
Čtečka paměťových karet: Micro SD

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share