Oblíbené stativy Rollei C5i a Rollei C6i v karbonovém provedení

Na náš trh přicházejí nové stativy značky Rollei, která uvádí karbonové varianty oblíbených modelů Rollei C5i a větší C6i. Tyto již tak skvělé modely jsou nyní díky karbonu ještě lehčí a odolnější.

Rollei C5i KarbonRollei C5i Carbon a Rollei C6i Carbon jsou vyrobeny z vysoce kvalitního 8 vrstvého karbonu, který umožňuje použití těchto stativů i v náročných podmínkách při fotografování v přírodě. Jsou odolné i proti slané vodě a písku, které jsou pro většinu běžných stativů likvidační. Pro stabilní a bezpečné umístění v terénu jsou stativy vybaveny integrovanými hroty, standardně umístěnými pod gumovou „čepičkou“ pro běžné použití.

Panoramatické kulová hlava, která je součástí dodávky pro oba stativy, lze otáčet o 360° posouvat, zamykat nebo i sklopit. To umožňuje přesné vyrovnání do vodorovné nebo svislé polohy pomocí vodováhy, která je umístěna na hlavě stativu. Díky své vysoké nosnosti, až osm kilogramů v případě stativu Rollei C5i Carbon, nebo dvanáct kilogramů v případě Rollei C6i Carbon, jsou stativy vhodné i pro profesionální video kamery a DSLR fotoaparáty.
Vzhledem k možnosti převrácení středového sloupku, jsou oba stativy vhodné i pro makro fotografy. Takto umístěným středovým sloupcem, lze pořídit fotografie z netradiční perspektivy, z výšky pouhých 2,5cm nad zemí. Navíc oba stativy mohou být snad přeměněny v několika krocích také na Monopod. Uchycení Arca-Swiss kompatibilní zaručuje rychlé a bezpečné upnutí, nebo uvolnění fotoaparátu ze stativu.

Protiskluzová pěnová rukojeť padne do skvěle ruky, čímž je uchopení příjemné a jisté i za chladného počasí.
Součástí balení pro oba stativy je panoramatická kulová hlava, hák pro přídavnou zátěž, šestihranný klíč na rychloupínací desku, stativ, cestovní pouzdro a kapsu na opasek pro monopod.

Na stativy Rollei C5i Carbon a Rollei C6i Carbon se vztahuje záruka 24 měsíců
Doporučená maloobchodní cena stativu Rollei C5i Carbon činí 6 790,- s DPH a u stativu Rollei C6i Carbon činí 7 990,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share