Nový Samsung Galaxy Tab S má ideální doplněk

Společnost Logitech představila tenké a lehké ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech® Type-S pro nové tablety Samsung Galaxy Tab S s úhlopříčkou 10,5 palce. Díky vestavěné klávesnici, která se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth®, má optimalizované rozvržení kláves a příjemné mezery mezi tlačítky, a díky flexibilnímu polohování náklonu tabletu vám toto pouzdro poskytne rozšíření funkčnosti vašeho tabletu Samsung Galaxy Tab S 10,5″ a současně jeho lepší ochranu.

Logitech Type-S_CarbonBlack_Side„Nový tablet Samsung Galaxy Tab S je úžasně tenký a lehký a my jsme s myšlenkou na to přistupovali k návrhu pouzdra Logitech Type-S,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel pro mobilní zařízení ve společnosti Logitech. „Design pouzdra s klávesnicí ladí s odlehčeným estetickým provedením nového tabletu a klávesnice má zkratky používané v operačním systému Android a příjemně oddělená tlačítka, takže psaní je pohodlné. Vyřizování e-mailů a surfování na internetu je tak komfortní, že se vaše produktivita na cestách posune na novou vyšší úroveň.“

Pouzdro Logitech Type-S je precizně vyrobeno z nejmodernějších materiálů, které odpuzují vodu, a je proto dostatečně odolné, aby váš tablet chránilo a přitom nijak nenarušilo dojem z tenkosti modelu Samsung Galaxy Tab S 10,5″. Jeho ochranu zajišťuje konstrukce zvaná Essential Protection System (E.P.S., čili systém zásadní ochrany), která pomáhá váš tablet chránit z obou stran před náhodnými nárazy, poškrábáním a politím. A navíc má rohové klipsny označované jako systém Logitech SecureLock, které jsou navrženy tak, aby váš tablet udržely pevně v bezpečí ochranného pouzdra a přitom aby jej bylo možné do něj snadno vkládat a vyjímat.

Cena a dostupnost
Očekává se, že ochranné pouzdro s klávesnicí Logitech Type-S bude ve Spojených státech, Evropě a vybraných asijských zemích k dispozici během června 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 2 599 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share