Nový Kingston SSD disk pro podnikovou sféru s rychlým a spolehlivým výkonem

Kingston, yrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení SSD disku KC400 jako nového přírůstku do produktové řady SSDNow.

KC400_1T_SKC400S37_1TB_hr_16_12_2015_13_06Nový disk KC400 je určen pro pracovní zátěž v podnikové sféře, je 15 krát rychlejší* než tradiční pevný disk, poskytuje konzistentní výkon při práci s komprimovatelnými i nekomprimovatelnými daty a má vylepšenou odezvu u aplikací náročných na výkon.

SSD disk KC400 zajišťuje ochranu dat v celé cestě jejich zpracování, má funkci SmartECC, která data hlídá, a dále funkci SmartRefresh pro ochranu proti chybám čtení dat. Dojde-li k chybě, data jsou zrekonstruována a disk se dokáže obnovit po nečekaném výpadku napájení díky správě řízení v případě výpadku, kterou ovládá firmware disku. Poskytuje špičkovou spolehlivost dat díky vysoce vyspělému osmikanálovému řadiči Phison PS3110-S10 a čtyřjádrovému procesoru. SSD disk KC400 je k dispozici v kapacitách 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1 TB2.
„Náš nejnovější disk je navržen tak, aby pomáhal firmám a uživatelům náročným na výkon zrychlit každodenní úkony a zvýšit produktivitu,“ řekl Tony Hollingsbee, ředitel divize SSD produktů ve společnosti Kingston. „Zákazníci z podnikové sféry by měli mít plnou důvěru a spolehnutí při nasazení vysoce výkonných SSD disků KC400, neboť jsou vybaveny všemi ochranami potřebnými pro předcházení nepředvídaným ztrátám dat.“

Ve snaze ještě více firmám a organizacím pomáhat, společnost Kingston nabízí nejlepší podporu pro zákazníky formou programu Ask an Expert (Zeptejte se odborníka). Dále nabízí Kingston SSD Manager, což je nástroj k bezplatnému stažení, který slouží pro monitorování zdraví disku, jeho stavu a využití.

SSD disk KC400 má omezenou pětiletou záruku1, bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share