Nový headset ZM-HPS300 od společnosti ZALMAN

Firma ZALMAN představila nový headset ZM-HPS300, vyvinutý pro širokou řadu počítačových uživatelů – hráčů, milovníků hudby nebo osob, které často volají přes internet. Sluchátka s mikrofonem zajišťují velmi dobrou kvalitu zvuku a umožňují pohodlně poslouchat hudbu nebo vést rozhovory pomocí komunikátorů.

Zalman ZM-HPS300Headset je vybaven velkými mušlemi, které díky uzavřenému systému účinně izolují od rušivého okolí. Zalman ZM-HPS300 nabízí měniče o průměru 50 mm s citlivostí 110 dB (+/- 3 dB)m, čistým zvukem a výraznými, detailními basy. Velmi kvalitní všesměrový mikrofon s citlivostí -54 dB (+/- 3dB) je umístěn na sklopném ramenu.

ZALMAN ZM-HPS300 je vybaven ovladačem hlasitosti, umístěném na černo červeně opleteném kabelu. Dvoumetrový kabel umožňuje připojení headsetu i na zadní straně počítače aniž by tím omezoval pohyb uživatele a je zakončen dvojicí 3,5mm jack konektorů pro sluchátka a mikrofon. Náhlavní most je nastavitelný a lze tak přizpůsobit sluchátka k velikosti hlavy pro zajištění nejvyššího komfortu používání.

Maximální výkon headsetu ZALMAN ZM-HPS300 je 30 mW. Frekvenční rozsah sluchátek činí 20 Hz až 20 kHz. Impedance sluchátek je 32 Ω a mikrofonu 2,2 KΩ.

Doporučená koncová cena headsetu ZALMAN ZM-HPS300 činí 270,- s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share