Nové paměťové karty TRANSCEND pro práci v extrémních podmínkách

Firma Transcendpředstavuje nové paměťové kartymicroSDXC 350V. Tyto karty byly primárně navrženy pro použití v kamerách do automobilůakamerách používaných do monitoringu.Jsou dostupné ve dvou kapacitních verzích: 64 GB a 128 GB.

Nosičeze sériemicroSDXC 350Vpracují v rychlostní tříděUHS-Ia splňují požadavky na rychlostU1 aClass 10, díky čemužumožňuje nahrávat obraz v kvalitě Full HD.Karty dosahujírychlosti čtení do 100 MB/sazápisu do 45 MB/s.

Nové karty paměti Transcendmají specifikovanou hodnotuTBW (Terabytes Written) o velikosti170 TB.Tento parametr označuje velikost dat, která mohou být uložena na nosiči po celou dobu jeho použití.Díkytomu jsou karty ideální pro použití v kamerách do automobilů a systémech pro monitoring, kde je předpokladem práce po dlouhou dobu.Užíváním kartymicroSDXC 350Vpro zápis standardní rychlostí 8 MB / s po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu, můžete zaznamenávat data nepřetržitě po dobu 33 měsíců (vpřípadě verze 64 GB) nebo dokonce 66 měsíců (vpřípadě verze128 GB).

Prezentované nosiče byly navrženy tak, aby při použití vydržely nepříznivé podmínky.Jsouodolné proti vodě, rentgenovému záření, elektrostatickým výbojůmaotřesům.Vydrží10 000 cyklůvloženíavyjmutí z/do zařízení. Karty mohou pracovat v širokém teplotním rozsahuod -25°C do 85°C.

Software

Výrobce poskytuje specializovaný softwareRecoveRx. Jedná se o bezplatný nástroj umožňující obnovení dat.Umožňuje vyhledávat v paměti zařízení stopy po smazaných souborech, včetně digitálních fotografií, dokumentů, hudby a filmů.

Zárukaa cena

Karty microSDXC 350Vjsou již dostupnév obchodechv cenách650 Kč/25 EURza verzi64 GBa900 Kč/35 EURza verzi 128 GB. Výrobce poskytuje na zařízení 2-letou záruku.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share