Nová sluchátka AudictusExplorer Type-C

AudictusExplorer Type-C jsou sluchátka, která umožnují využít možnosti rozhraní USB Type-C pro přenos audio signálu. Prémiové kovové provedení a opletený kabel dokreslují moderní design sluchátek. Kvalitní zvuk zprostředkovávají 9mm měniče. Citlivost sluchátek je 102 dB při frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz. Impedance 16 Ohm. Délka opleteného kabelu s konektorem USB-C je 120 cm. Na kabelu je ovládání hlasitosti a mikrofon. K dostání je i verze Audictus Explorer 2.0 v kovově šedém i bílém provedení s klasickým 3,5mm konektorem mini-jack.

Sluchátka Audictus Explorer Type-C vám otevírají dveře k bezpočtu nových možností. Objevujte nová místa a zůstaňte ve spojení s vašimi blízkými. Propojte vášeň a poslech skvělé hudby, která vám dodá energii a sílu pokračovat v objevování radostí světa. Nedovolte nikomu, aby vám zabránil získávat nové zážitky. Pečujte o své sny a rozšiřujte horizonty.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka AudictusExplorer Type-C jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 594 Kč včetně DPH.

Verze Audictus Explorer 2.0 s konektorem Mini Jack 3,5 mm je dostupnáprostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

Specifikace:
Průměr a typ měničů: Neodymové9 mm

Impedance sluchátek: 16 Ohm

Citlivost sluchátek: 102 dB +/-3 dB
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz

Hmotnost: 14 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: USB Type-C

Vzdálené ovládání: Na kabelu

Více na: http://audictus.com/en/

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share