Nová produktová řada napájecích zdrojů Zalman LXII s certifikací ErP Lot 6

Nové napájecí zdroje Zalman LXII najdou uplatnění především v herních sestavách a kancelářských a pracovních stanicích. Zdroje jsoudostatečně vybaveny pro využití v nových počítačových sestavách a splňují současné i budoucí nároky výpočetní techniky. Tiché a účinné chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem a integrovaným hliníkovým chladičem. Účinnost zdrojů dosahuje 85 %. Zdroje jsou vybaveny filtrem šumu EMI. Vysoce kvalitní použité komponenty a materiály garantují stabilní dodávku proudu, nízkou vedlejší spotřebu a dlouhou životnost zdroje s vysokou spolehlivostí, která dosahuje hodnot MTBF až 100 000 hodin.

Nové napájecí zdroje Zalman LXII jsou vybaveny funkcí aktivního PFC (PowerFactorCorrection), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Zdroje LXII mají ochranné obvodymimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu.Rozměry zdrojů jsou standardní 150 × 140 × 86 mm.Nové napájecí zdroje Zalman LX II jsou plně kompatibilní s procesory AMD i Intel včetně procesorů AMD Ryzen a Intel CoffeeLake 9. generace.

Nové napájecí zdroje Zalman řady LXII se vyznačují nízkou spotřebou energie v režimu standby a dosahují hodnot certifikace ErP Lot 6. Spotřeba zdroje v režimu standby je nižší než 1 W.

Cena a dostupnost:

Napájecí zdroje Zalman řady LM II budou k dostání ve druhé polovině roku 2019.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share