NIKON kompakt Coolpix AW130 – odolný digitální fotoaparát s 16mpx

Vyžaduje váš aktivní venkovní životní styl odolný fotoaparát do libovolných podmínek? COOLPIX AW130 s 16 miliony pixelů se může potopit do hloubky až 30 .

nikon-kompakt-coolpix-aw130-16-mpix-5x-zoom-3-wi-fi-nfc-cerny_i140811Hloubka ekvivalentní certifikaci Advanced Open Water. Fotoaparát je dále nárazu vzdorný při pádu z výšky až 2 m, prachotěsný a mrazuvzdorný do -10 °C. Přístroj s podporou technologie NFC a vestavěným připojením Wi-Fi umožňuje ihned sdílet pořízené snímky – stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení – a je vybaven zařízením GPS/GLONASS/QZSS a mapou světa pro uchování zeměpisných souřadnic veškerých akcí.

Vysoce světelný objektiv NIKKOR s 5násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 10násobný, zaručuje vynikající snímky pod vodou. Výkonná redukce vibrací minimalizuje rozmazání obrazu a zaručuje rovněž plynulé Full HD videosekvence.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Snímač: CMOS

Rozlišení snímače: 16 MPx

Optický ZOOM: 5 x

Ohnisková vzdálenost: 4,3 – 21,5 mm

Kvalita videa: Full HD

Optická stabilizace obrazu: Ano

GPS: ano

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share