Natec Boxer brašna na notebooky se systémy A.C.S., A.S.S. a X.H.S.

Každý den je většina z nás konfrontována s potřebou přenášet svůj notebook. Počítač je potřeba v práci, při studiích, na služebních ale i soukromých cestách. To přináší přirozenou potřebu mít svůj notebook v bezpečí kvalitní brašny.

Brašna Natec Boxer je především kvalitně vyrobená, poskytuje bezpečí pro notebook a svým profesionálním designem zaujme každého. Klasická černá tkanina, střih a způsob prošití dává brašně stylový „business“ vzhled. Je ideální volbou pro ty, kdo oceňují především vysokou kvalitu a spolehlivost při přepravě notebooku, ale také širokou funkčnost a možnosti užití. Natec Boxer má navíc vedle hlavní polstrované komory s rámem pro notebook i dvě další prostorné přihrádky. Brašna splňuje všechny požadavky uživatele, který je často na cestách a v pohybu.

Bezpečný a odolný
To, co odlišuje brašnu Natec Boxer od ostatních obdobných výrobků, je využití celé řady řešení, která směřují k posílení bezpečnosti nejen přenášeného notebooku, ale i jeho periferií.

Použitá řešení
• Air Cell System (A.C.S) – dodatečné polstrování pro tlumení nárazů
• Anti-Shock System (A.S.S) – zdvojený, odolný polstrovaný rám
• X-Holding System (X.H.S) – systém elastických pásků pro pevné uchycení notebooku
• Systém Trolley – pro snazší používání s ostatními cestovními kufry

Nylon 1680D
Brašna Natec Boxer je vyrobena z materiálu s označením Nylon 1680D, kterému se přezdívá balistický nylon a vyznačuje se vysokou odolností. Vysoké nároky na kvalitu provedení platí i na odolnou a pevnou ručku, gumové podložky na spodní části a kovový zip, spony a přezky.

Prostorný a funkční
Výhodou brašny je velký prostor a bezpočet vedlejších funkcí. Brašna je navíc vybavena dalšími kapsami na zip. V hlavním prostoru brašny, vedle velkého oddělení pro notebook s elastickými pásky systému X.H.S., jsou další kapsy na suchý zip ideální pro periferie notebooku. Brašna slouží také k bezpečnému přenášení vytištěných dokumentů a materiálů a dalších i drobných předmětů každodenní potřeby.

Dostupnost a cena
Brašna na notebook Natec Boxer je dostupná ve dvou velikostních provedeních (pro notebooky 15,6″ nebo 17,3″) a k dostání je prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 428 Kč respektive 594 Kč včetně DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share