Minimalistický inovativní design, vysoký světelný efekt i nabíječka mobilních telefonů

Nízká spotřeba energie, optimální světelný tok s příjemnou teplotou barvy světla a atraktivní design jsou základní požadavky na stolní lampy. Nová produktová řada Evolveo Lumos tyto nároky splňuje a přidává i něco navíc.

Všechny čtyři modely z této produktové řady se vyznačují atraktivním minimalistickým designem, dotykovým ovládáním a regulací intenzity světla s možností nastavení vhodné polohy ramene nebo hlavy lampy. Jednotlivé modely řeší i ochranu očí rovnoměrným a měkkým světelným efektem, designové řešení lampy pak zabraňuje oslnění a zmírňuje zrakovou únavu. Teplota barvy světla se pohybuje v rozmezí 5 000 – 5 500 K. LED lampy Lumos se dodávají v decentní  bíle nebo atraktivní černé variantě.

Evolveo Lumos LX10 a LX11
Přidanou hodnotou této LED lampy je integrované USB rozhraní pro nabíjení mobilních zařízení, jako jsou například mobilní telefony nebo tablety. Dotykové ovládání lampy umožňuje regulovat intenzitu světla ve čyřech úrovních s možností zvolené režimy uložit do paměti. Lampa nabízí také tři předprogramované režimy pro studijní nebo pracovní aktivity: studená bílá, teplá bílá, nebo mix studená bílá + teplá bílá. Výkon lampy je 10 W a světelný tok má hodnotu 350 lm. Rozměry jsou 190 × 445 mm.

Evolveo Lumos NG5
Tato stolní LED lampa má dotykové ovládání a základnu s atraktivním podsvícením s proměnlivou barevnou škálou až 256 barev. Intezitu světla lze regulovat ve třech úrovních. Lampa má výkon 5 W a světelný tok 200 lm. Rozměry tohoto modelu jsou 530 × 160 mm. Tento model je dostupný pouze v bílém provedení.

Evolveo Lumos IQ7 a IQ8
Vedle základní funkce – dodávat světlo – je tato lampa vybavena LCD displejem s budíkem, kalendářem a ukazatelem teploty a času. Ovládání lampy umožňuje regulaci světla ve čtyřech úrovních a přednastavení tří světelných režimů do paměti. Světelný tok při 10W výkonu je 350 lm a rozměry lampy jsou 195 × 480 mm.

Evolveo Lumos GA3 a GA4
Nejmenší LED lampa (61 × 13 mm ) v produktové řadě Lumos má plně flexibilní rameno, které umožňuje individuální nastavení sklonu a polohy lampy, samozřejmostí je nízká spotřeba a regulace intezity světla ve třech úrovních. Výkon 5 W zajišťuje světelný tok o intenzitě 200 lm.

Dostupnost a cena
LED lampy Evolveo Lumos jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je u jednotlivých modelů následující:
Evolveo Lumos LX10 (bílá) a LX11 (černá) 890 Kč včetně DPH
Evolveo Lumos NG5 (pouze bílá) 849 Kč včetně DPH
Evolveo Lumos IQ7 (bílá) a IQ8 (černá) 1 190 Kč včetně DPH
Evolveo Lumos GA3 (bíla) a GA4 (černá) 590 včetně DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share