Media-Tech MT-CASSIUS MT7004 – DVB-T televize, Internet a GPS v jednom

Za málo peněz, hodně muziky. Tak se dá jednoduše popsat tento malý 7“ multimediální hybrid. Kombinuje totiž v sobě DVB-T, tablet, Internet, GPS a další multimediální prvky za velice skvělou cenu. Ta se pohybuje kolem 1900 Kč, což je v kombinaci všech funkcí velice příjemné. Pojďme se blíže podívat, co Cassius všechno umí.

media-tech-mt-cassius-internet-multimedia-tablet-with-gps-wifi-dvb-t-7-_i97382Na celosvětovém trhu je v nabídce celá řada obdobných zařízení,ale takto zdařilá kombinace včetně sledování DVB-T pozemního digitální vysílání, je velmi málo zastoupená. Cassius MT7004 je plně vybavený kombinující tablet s operačním systémem Android 4.0 , integrovaným DVB – T tunerem , GPS přijímačem , přední a zadní kamerou , HDMI výstupem. Samozřejmostí je 7“ dotyková obrazovky.

A co lze od Cassius MT7004 očekávat? Vhodný je pro všechny věkové kategorie. Ideální je především pro sledování televize, surfování na internetu, přehrávání filmů a hudby, čtení knih, prohlížet si fotografie a práce – s možností využití kancelářských aplikací. Integrovaný GPS přijímač uspokojí všechny ty lidi , kteří používají navigační systémy nejen ve svém automobilu. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci, například Google Maps a můžete začít naplno používat plnohodnotnou navigaci.

Tento tablet je také vybaven mini jack 3,5 mm výstup pro sluchátka a konektor HDMI umožňuje připojení tabletu k televizoru nebo monitoru velmi rychle a snadno. Pomocí microSD / SDHC můžete rozšířit paměť až 32 GB. Příjemná je také funkce USB On – The- Go. Toto rozhraní umožňuje připojit další periferní zařízení.

Technické parametry:

Displej: 7″ kapacitní displej 16:9 s 5bodový multitouch 800 x 480 rozlišení
Procesor: TCC8923 1,2GHz
3D OpenGL ES 2.0
Operační systém: Android 4.x ICS
Paměť: 4GB Flash paměť a 512MB RAM
Připojení k síti: WiFi 802.11 b/g/n
Navigace: GPS navigace MT3329 Google Mapy podpora
Polohový senzor
Podpora 3G USB modem
Foto: 2 fotoaparáty 300Kpix front, 2Mpix back
vestavěný HD DVB-T přijímač s podporou MPEG-4, h.264, E-AC3
Konektory: Mini HDMI 1080p output
MicroSD/SDHC slot do 32 GB
Konektor sluchátek 3,5mm Jack
Micro USB On-The-Go
Velikost: 188x119x11mm
Hmotnost: 300g

V základním příslušenství naleznete držák na sklo, autonabiječku, nabíječku, USB kabel, USB OTG adaptér a manuál. Zakoupit ho lze v celé řadě e-shopů či kamenných prodejnách.

Zakupte Media-Tech MT-CASSIUS MT7004 v eshopu www.SatZona.cz ihned za cenu 1970 Kč s DPH (únor 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share