Logitech získává osm ocenění iF DESIGN AWARDS 2016

Společnost Logitech oznamuje, že osm jejích produktů vítězně uspělo a získávají ocenění iF DESIGN AWARD 2016, což je o pět více než předešlém roce. Z těchto osmi oceněných produktů se jednomu modelu podařilo získat nejprestižnější cenu, která se na akci iF DESIGN AWARD uděluje.

Tuto zlatou cenu iF Gold Award: získaly ji reproduktory UE ROLL. Letošní ceny znamenají, že se produktům společnosti Logitech podařilo získat ocenění iF DESIGN AWARDS bez přerušení šestým rokem v po sobě, kdy jsou oceňovány za inovace a vynikající design spotřebních produktů.

Oceněnými produkty jsou webová kamera Logitech® ConferenceCam Connect, rodina pouzder pro iPad Logi® BLOK,, herní ovladač Logitech® G29 Driving Force, bezdrátová klávesnice pro různá zařízení Logitech® Bluetooth Multi-Device Keyboard K480, myši z kolekce 2015 Logitech® Play Collection, bezdrátová myš Logitech® MX Master Wireless Mouse a rodina reproduktorů UE, do níž patří modely UE BOOM 2, UE MEGABOOM a vítěz zlaté ceny iF Gold Award reproduktory UE ROLL.

„Na letošních oceněních si nejvíce považujeme, že jsou zastoupeny modely téměř ze všech produktových kategorií,“ řekl Alastair Curtis, CDO společnosti Logitech. „Věnujeme značné úsilí, aby všechny naše produkty bez rozdílu měly skvělý design. Od myší Logitech až po reproduktory UE platí, že design je pro naši společnost v centru soustředěného zájmu.“

Ceny iF DESIGN AWARDS odměňují produkty na základě následujících kritérií: kvalita designu a konstrukce, celkové provedení, volba materiálů, míra inovace, funkčnost, ergonomie a aspekty univerzálního designu. Ceny iF DESIGN AWARDS jsou celosvětově vnímány jako symbol vynikajícího designu, o čemž svědčí více než 5.000 produktů přihlášených každým rokem ze 70 zemí, přičemž pouze 75 produktů každý rok získá zlatou cenu iF Gold Award.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share