LOGITECH X100 Mobile Speaker – přenosný BT reproduktor

Tento malý, ale přesto kvalitní reproduktor od značky Logitech nabízí křišťálově čistý zvuk. Je ideální pro život na cestách. Berte si jej s sebou na cesty, nebo relaxujte a poslouchejte hudbu doma. Předností je také velká výdrž baterie.

logitech-repro-x100-mobile-speaker-bluetooth-a2dp-dobijeci-3-5mm-jack-micro-usb-cerveny_i126664Vychutnejte si 5 hodin nepřetržitého přehrávání bez dobíjení. Dobijte vestavěnou lithioiontovou baterii pomocí přiloženého praktického kabelu mikro-USB a poslouchejte dále.

Bezdrátově se lze připojit pomocí BT technologie a přenášet hudbu, organizovat telefonní hovory a regulovat hlasitost. Plně lze využívat chytré telefony, tablety a ostatní zařízení, která podporují bezdrátový audio profil Bluetooth  [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] nebo zvukový výstup 3,5 mm.

Reproduktor lze využívat pro telefonní hovory s telefony, které podporují profil Bluetooth hands-free (HFP 1.6)

Specifikace

Výkon(RMS): 1,5 W
Frekvenční rozsah: 150 Hz – 20 kHz
Baterie: Li-ion (integrovaná)
Délka kabelu (pro nabíjení): 90 mm
Možnosti připojení: 3,5mm jack, Bluetooth
Integrovaný mikrofon: Ano
Rozměry: 85 x 85 x 37 mm
Hmotnost: 163 g

Kompletní balení obsahuje reproduktor Logitech X100 Mobile Wireless Speaker, nabíjecí kabel mikro USB a uživatelskou dokumentaci. Na českém trhu ho lze zakoupit v ceně 1300 Kč s DPH (únor 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share