Logitech – pouzdra a klávesnice pro Samsung Galaxy Tab

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady příslušenství pro tablety, která patří mezi přední na trhu, o první produkty této značky pro tři modely Samsung Galaxy Tab® 3. Do nové kolekce patří kryt a současně klávesnice Logitech® Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab® 3 10.1 a tři skládací pouzdra: Logitech® Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 a 7.0.

Folio_S37_CarbonBlk_BTY3Všechny tyto nové kryty jsou vyrobeny z materiálů odpuzujících vodu a poskytují ochranu z přední i zadní strany – a přesto všechny jsou ultra tenké a lehké. Model Logitech Ultrathin Keyboard Folio navíc nabízí vestavěnou klávesnici umožňující rychlé, plynulé a pohodlné psaní, ať jste kdekoli.

„V případě těchto nových krytů jsme využili hlubokých zkušeností společnosti Logitech s produkcí ochranných a esteticky působivých příslušenství pro tablety a poprvé jsme je vytvořili pro tablety Samsung Galaxy Tab 3,“ řekl Mike Culver, viceprezident a generální ředitel pro mobilní zařízení ve společnosti Logitech. „Naším cílem u každého příslušenství pro tablety je dovést k dokonalosti i ty nejmenší detaily tak, aby se uživatelé při jejich používání cítili ještě příjemněji. Počínaje vodou odpuzujícími materiály a konče u komfortního rozložení kláves – kryt s ultra tenkou klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Folio a skládací pouzdra Logitech Folio náš cíl dokonale splňují.“

Podstatným rysem u pouzdra s klávesnicí Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 je skutečnost, že jednotlivá tlačítka na klávesnici připojované přes rozhraní Bluetooth® jsou na stejných místech jako u klávesnic plné velikosti, takže psát můžete rychle, plynule a komfortně. K rámu krytu vašeho tabletu Galaxy Tab jej pevně přidržuje systém SecureLock pomocí lehkých klipsen s tenkým profilem, zatímco silné magnety drží kryt bezpečně zavřený, pokud svůj tablet právě nepoužíváte. Tento systém funguje v součinnosti s dvoupolohovým stojánkem, jenž váš tablet Galaxy Tab podrží ve dvou ideálních pozicích: vzpřímený s otevřenou klávesnicí, kdy nabízí nejlepší úhel pro psaní, a položený, kdy je klávesnice skryta a neruší tak při dotykové navigaci nebo surfování na Internetu.

Hledáte-li ochranu vašeho tabletu pro každý den a nepotřebujete externí klávesnici, pak kryty Logitech for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 nebo 7.0 jsou volbou pro vás. Tato pouzdra pokrývají přední i zadní stranu vašeho tabletu Galaxy Tab materiály, které odpuzují vodu, a současně jejich konstrukce pomáhá chránit váš tablet před případnými nárazy, poškrábáním a politím, aniž by však nabyl na objemu. I tato pouzdra používají pro uchycení vašeho tabletu Galaxy Tab systém SecureLock, přičemž nastavitelný stojánek můžete mít naplno položený, postavený – nebo v jakémkoli úhlu mezi těmito pozicemi.

Cena a dostupnost
Očekává se, že ultra tenké pouzdro s klávesnicí pro Samsung Galaxy Tab 3 s názvem Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 bude k dostání ve Spojených státech, Evropě a vybraných asijských zemích počátkem října 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 2699 Kč. U ochranných skládacích krytů Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 a 7.0 se předpokládá, že budou ve Spojených státech, Evropě a vybraných asijských zemích dostupné rovněž počátkem října 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 1299 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share