Logitech – oblíbené myši v nových barvách

Logitech, celosvětově přední společnost na trhu počítačových myší, odhalila svou v pořadí šestou každoroční designovou kolekci, v níž představuje tři z nejoblíbenějších modelů této značky v nových elegantních provedeních a moderních barvách. Tato zářivá kolekce plná energie vám do dlaně vkládá širokou škálu atraktivních vzorů.

M325_CTG_Purple_Peace„Novou barevnou kolekci označovanou jako New Logitech Color Collection jsme navrhli s cílem reflektovat otevřené vyjádření osobitosti každého uživatele v dnešní společnosti,“ řekla Charlotte Johs, viceprezidentka pro globální rozvoj značky a portfolia příslušenství pro PC společnosti Logitech. „Barvy a vzory mohou ovlivnit vaši náladu a být vyjádřením vašeho stylu, a přestože jsou tyto nově navržené myši počítačová příslušenství z technologické sféry, dokážou nicméně světu ukázat, jak jedineční jste. Prostřednictvím odvážných designů a pulzujících barev nabízejí nový způsob, jak můžete vyjádřit svou osobnost.“

Od klasického provedení ve dvou barevných tónech až k potiskům, jež upoutají pohled každého – kolekce New Logitech Color Collection propůjčuje zvláštní a jedinečný design některým z nejoblíbenějších modelů společnosti Logitech, mezi něž patří bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M325, která je dokonalou kombinací preciznosti a pohodlí a která je navržena speciálně pro způsob, jak myš používáte při navigaci na webových stránkách, a současně umožňuje naprosto jemné a přesné rolování. Kolekce dále obsahuje kompaktní jemně tvarovanou bezdrátovou myš Logitech® Wireless Mouse M317 s vyspělou optickou technologií sledování pohybu Logitech Advanced Optical Tracking a miniaturní myš kapesní velikosti Logitech® Mini Mouse M187, kterou díky jejímu extra malému provedení můžete vzít s sebou úplně kamkoli.

Cena a dostupnost
Doporučené maloobchodní ceny v rámci designové kolekce New Logitech Color Collection jsou 829 Kč za bezdrátovou myš Logitech® Wireless Mouse M325, dále 649 Kč za bezdrátovou myš Logitech® Wireless Mouse M317 a 549 Kč za myš Logitech® Mini Mouse M187. Předpokládaný termín, kdy budou nové designy k dispozici, je červen 2014. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share