Logitech MX Master Wireless Mouse – nejvyspělejší bezdrátová myš

Společnost Logitech otevřela svět nových možností uvedením bezdrátové myši s úplným názvem Logitech MX Master Wireless Mouse. Model MX Master spojuje ty nejlepší technologické „myší“ inovace společnosti Logitech se speciálně tvarovaným designem, který skvěle padne do ruky. Nastavuje tak nové paradigma pro precizní, rychlou a pohodlnou navigaci na počítači.

Logitech_MXMaster_1Ti, kdo pracují na více monitorech, zařízeních a operačních systémech současně, ocení, že tato nová myš je optimalizována tak, aby i takto složité prostředí šlo ovládat přesně a s lehkostí.„Myš Logitech MX Master Wireless Mouse má krásný design a navíc se jedná o myš, kterou lze přizpůsobit osobním potřebám, přičemž nabízí všestranné možnosti ovládání, přesnost a rychlost,“ řekla Charlotte Johs, globální viceprezidentka divize počítačových periférií společnosti Logitech. „Díky nespočetným možnostem nastavení navigace a vyspělým funkcím je tento model naší nejlepší myší v dosavadní historii.“

Nejnovější bezdrátová myš Logitech MX Master Wireless Mouse pokračuje v řadě nejvyšších modelů, jakými jsou Logitech MX Revolution a Logitech Performance MX, je dokonale tvarována pro zajištění maximálního komfortu a jemně vyladěna pro precizní a rychlé ovládání. Tvarování myši tvoří oporu pro vaši ruku a zápěstí v přirozené poloze, díky čemuž si můžete vychutnat ovládání s plynulými přechody na promyšleně umístěná tlačítka a kolečka.
Myš je vybavena rolovacím kolečkem, které se umí přizpůsobit rychlosti, jakou chcete obsahem procházet – dokáže automaticky přejít z krokování až po hyper rychlé rolování. Druhé kolečko pro rolování pomocí palce umožňuje posouvat obraz ze strany na stranu nebo plnit jiné funkce dle osobního nastavení uživatele. Ke svému počítači s operačním systémem Windows® nebo Mac® můžete myš Logitech MX Master Wireless Mouse připojit bezdrátově prostřednictvím přiloženého nanopřijímače Logitech Unifying Receiver nebo pomocí technologie Bluetooth® Smart a lze ji tak spárovat až se třemi zařízeními, takže můžete pracovat na svém stolním počítači, notebooku nebo tabletu. Stiskem tlačítka Logitech Easy-Switch™ lze snadno mezi těmito zařízeními přepínat a myš má navíc tlačítko, které je možné přizpůsobit tak, aby replikovalo ovládání pomocí gest na počítačích Mac®, takže budete moci požadovaného cíle dosáhnout rychleji a zvládnout více věcí.

Pro přizpůsobení osobním potřebám slouží software Logitech Options™, který umožňuje nastavit pro všechna tlačítka požadované akce. A díky technologii sledování pohybu Logitech Darkfield Laser™ je možné pohyb dokonale snímat prakticky na jakémkoli povrchu, včetně skla a ploch s vysokým leskem.

Myš MX Master má dobíjitelnou baterii, jež při plném nabití a v závislosti na způsobu použití může vydržet až 40 dnů, a světelný indikátor, který vás upozorní na nízký stav energie. Pouhé čtyři minuty nabíjení vám poskytnou dostatečnou energii pro celý den práce anebo můžete baterii nechat nabíjet, zatímco ji používáte, takže se nikdy neocitnete v situaci, kdy myš nemůžete použít.

Cena a dostupnost
Očekává se, že myš Logitech MX Master Wireless Mouse bude k dostání v dubnu 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com/mxmaster nebo na našem blogu.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share