LOGITECH klávesnice Illuminated K81 – podsvícená bezdrátová klávesnice

Prudce elegantní a stylová klávesnice Logitech Illuminated K810 byla vytvořena pro využití ve spojení s počítačem, tabletem, mobilem prostřednictvím bluetooth. Mezi podporované systémy patříé Windows 8, Android a iOS, klávesnice se dobíjí přes USB konektor.

logitech-klavesnice-illuminated-k810-bezdratova-podsvicena-bt-cz-cerna_i107355Na klávesnici oceníte leštěný hliníkový povrch s ultratenkým provedením, které podtrhne vynikající dojem z používání. Špičková klávesnice Logitech nabízí komfortní podsvícení kláves s automatickou regulací síly jasu, bude se vám tedy dobře psát v přítmí i úplné tmě. Díky funkci snadného přepínání Logitech Easy-Switch se jednoduše přepnete pro psaní na počítači, tabletu či chytrém mobilu.

Kompatibilní s:
Počítač s podporu funkce Bluetooth, notebook, tablet, chytrý telefon (tablet nebo chytrý telefon s profilem klávesnice HID)
Windows® 7, Windows 8 nebo Windows RT
iPhone® nebo iPad®, iPad 2, iPad (3. a 4. generace), iPad mini s iOS® 4.0 nebo novějším
Android® 4.1.2 nebo novější

Na českém trhu se prodává za cenu 2 750 Kč s DPH (srpen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share