LOGITECH H540 – stereo headset nejen na hry

Vysoce kvalitní a výkonná náhlavní souprava, která vdechne život vašim hovorům přes PC a hudbě. Díky připojení plug-and-play USB si vychutnáte čistý digitální stereofonní zvuk a realističtější hovory prakticky okamžitě.

logitech-headset-stereo-h540-dratova-sluchatka-mikrofon-usb-cerna_i101878Měkké polstrování z umělé kůže dělá dobře vašim uším – zejména při dlouhodobém poslechu hudby či chatování. Děláte si starosti s usazením? Nemusíte. Polstrování hlavového mostu zajišťuje usazení, které pohodlně obemkne tvar vaší hlavy.

Laserem optimalizované reproduktory a integrovaný ekvalizér minimalizují zkreslení, což vám umožní proniknout až k srdci vaší hudby, filmům a volání. Je to přesně ten druh špičkového zvuku, který umožňuje snadno rozlišit ledabylý poslech a opravdovou touhu „slyšet“.
Kompatibilní s hrami, filmy, hudbou a běžnými aplikacemi pro volání, včetně Skype®, Yahoo!® Messenger, Gmail™ Voice & Video Chat a Windows Live® Messenger.

Systémové požadavky
Windows® nebo Mac OS
Port USB

Na českém trhu se prodávají za cenu 1500 Kč včetně DPH (říjen 2015).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share