Logitech Driving Force G920 – herní sada

Volant zkonstruovaný pro dokonalý zážitek z jízdy bez kompromisů. Díky zpětné odezvě se dvěma motory ucítíte každý smyk pneumatiky na každém typu povrchu a přesně tak můžete kontrolovat nedotočení či přetočení a driftování. V hřídeli jsou umístěna masivní ocelová kuličková ložiska, která dodávají na hmotnosti a odolnosti. Výjimečně plynulý a tichý chod řízení zajišťují šnekové převody vytvořené podle vzoru převodů používaných v automobilových převodovkách. Rozsah 900° umožňuje otočení o dvě a půl otáčky, což je stejný rozsah pohybu jako u skutečného auta. Navíc je potažen vysoce kvalitní, ručně šitou kůží, která evokuje dojem špičkového závodního vozu. Volant lze bezpečně připevnit ke stolu nebo závodní soupravě prostřednictvím integrovaných úchytek či upevňovacích bodů pro šrouby.

Podlahové pedály z nerezavějící oceli umožňují přesnou aplikaci síly. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů polohovat, čímž usnadníte provádění manévrů pata-špička. Základna je opatřena gumovými nožkami pro tvrdé povrchy a patentovaným výsuvným úchytným systémem na koberec, díky čemuž zůstane přesně tam, kam ji položíte.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Kompatibilita: Xbox One, PC

Rozměry volantu: 278 x 270 x 260 mm

Úhel otáčení: 900°

Počet pedálů: 3

Na českém trhu se prodává tato sada Logitech za cenu 8 250 Kč včetně DPH (leden 2022).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share