Logitech – barevný obal s klávesnicí pro iPad a iPad mini

Společnost Logitech oznámila rozšíření své řady příslušenství k tabletům a představila dva nové modely: Logitech® Keyboard Folio a Logitech® Keyboard Folio mini, obaly s klávesnicí, jež byly navrženy tak, aby chránily váš tablet s jeho dotykovým displejem a doplnily jej o ušlechtilý textilní potah a nové barvy, které budou v souladu s vaším osobním stylem.

Custom_format_F10_FantasyPink_FOB„Při tvorbě nového obalu s klávesnicí Logitech Keyboard Folio bylo našim cílem využít zkušenost s krytem Logitech Ultrathin Keyboard Cover, který získal mnoho ocenění, a přidat další úroveň ochrany,” řekl Mike Culver, viceprezident vývoje značky pro příslušenství k tabletům ve společnosti Logitech. „Abychom s designem postoupili ještě o krok dál, využili jsme zkušenosti a expertízu společnosti Logitech v oblasti klávesnic, použili materiály vysoké kvality a přidali tak prvek sofistikovanosti k funkční ochraně, kterou lidé chtějí a potřebují pro své tablety.“

Logitech Keyboard Folio se k vašemu iPadu připojí přes Bluetooth® a přinese pocit důvěrně známých, tradičních kláves v plné velikosti včetně funkčních klávesových zkratek pro iPad a pomůže vám tak překonat omezení při psaní na klávesnici na displeji. Společnost Logitech s cílem spojit estetiku s praktičností použila vyspělé materiály a čistý industriální design a dosáhla tak výsledku, který vyzdvihuje osobní styl a přitom pomáhá minimalizovat riziko poškození vašeho tabletu. Další stupeň ochrany a pohodlí přinášejí magnetické uzávěry, které zmenšují riziko poškození vašeho tabletu při přenášení, a funkce stojanu pro iPad, který umožňuje dva pohodlné úhly pro sledování, takže máte svůj iPad a iPad mini vždy v ideální pozici. Logitech Keyboard Folio také šetří výdrž baterie vašeho iPadu díky funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, což znamená, že se tablet automaticky probudí, jakmile otevřete kryt, a přejde do režimu spánku, když jej zavřete.

Cena a dostupnost
Kryt s klávesnicí Logitech Keyboard Folio je v Evropě k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2599 Kč. Model Logitech Keyboard Folio mini je k ostání za doporučenou maloobchodní cenu 2079 Kč. Oba produkty jsou k dispozici v několika barevných variantách, jejichž dostupnost se bude v jednotlivých zemích lišit. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share