Kingston – unikátní paměťový asistent pro váš mobil i tablet

Značka Kingston přichází s unikátní novinkou, která potěší všechny majitele mobilních zařízení Apple a Android. Společnost Kingston představila bezdrátovou paměťovou čtečku Kingston MobileLite Wireless. Jedná se o novou generaci úspěšného disku Wi-Drive® uvedeného v roce 2011. Nový model je zařízení pro čtení a sdílení dat s rozšířenými možnostmi, které díky wi-fi bezdrátově streamuje filmy, hudbu, fotografie a dokumenty z USB flash disků a paměťových karet microSD (s přiloženým adaptérem) a SD/SDHC/SDXC. MobileLite Wireless navíc funguje jako nouzová mobilní nabíječka.

wireless-iphoneMobileLite Wireless je novou generací inovativního disku Wi-Drive® – přenosného zařízení pro mobilní ukládání a sdílení dat, jež společnost ® představila v roce 2011, určeného pro produkty Apple a zařízení s operačním systémem Android. Nový model je zařízení pro čtení a sdílení dat s rozšířenými možnostmi, které bezdrátově streamuje filmy, hudbu, fotografie a dokumenty z USB flash disků a paměťových karet microSD (s přiloženým adaptérem) a SD/SDHC/SDXC. Zařízení MobileLite Wireless navíc funguje jako nouzová mobilní nabíječka, když se baterie mobilního telefonu uživatele vybije.

Nový model MobileLite Wireless společnosti Kingston je nepostradatelným společníkem, který umožňuje udržet krok s aktivním životním stylem a který poskytuje uživatelům přístup k možnostem, jež u mobilních zařízení nemají konkurenci – a to za skvělou cenu. Rychlé sledování a sdílení filmů nebo prohlížení souborů na mobilních přístrojích – bezdrátově – je stejně snadné, jako když do USB portu připojíte jakýkoli USB disk. Slot pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC umožňuje rychlé a snadné sdílení fotografií s přáteli a rodinou: pouze vyjmete kartu z fotoaparátu a zasunete ji přímo do zařízení MobileLite Wireless. Díky adaptéru, který je součástí balení, můžete používat i karty microSD používané v mnoha mobilních telefonech a tabletech.

MobileLite Wireless dále poslouží jako nouzová záložní nabíječka baterií, aby vaše přístroje vydržely pracovat déle. Nabíjení funguje pro většinu mobilních telefonů, protože je nabíjí přes jejich USB port. Univerzální propojující čtečka MobileLite Wireless má dobíjecí baterii, která vydrží až pět hodin nepřetržitého provozu ve funkci bezdrátového streamování, takže snadno zvládne i dlouhé cesty autem.
Zařízení MobileLite Wireless umožňuje streamovat a sdílet data až pro tři různé uživatele současně. Podobně jako disk Wi-Drive umožňuje tento přístroj současné připojení k jiným zařízením nebo routeru přes Wi-Fi, takže například je možné streamovat hudbu a současně prohlížet internet. Aplikace MobileLite Wireless je již nyní k dispozici pro zařízení Apple a brzy bude dostupná i pro přístroje s operačním systémem Android a pro čtečky Kindle Fire. Dále bude následovat podpora pro systémy Windows Phone OS, Windows PC a Mac.

„Když jsme představili disk Wi-Drive, myšlenka mít možnost ukládat a sdílet obsah na bezdrátovém zařízení naše zákazníky nadchla, ale chtěli další sloty pro připojení zařízení, která každý den používají, jako jsou USB flash disky a paměťové karty. Naslouchali jsme jim v průběhu celého procesu vývoje,“ řekl Craig Tilmont, obchodní ředitel divize bezdrátových produktů společnosti Kingston. „Používání zařízení MobileLite Wireless je skutečně velmi snadné, ale pro jistotu jsme přesto vytvořili videa a dokonce jednoduchého návodného průvodce, kterého mohou lidé použít, když aplikaci spustí poprvé. Věc, na níž lidé často zapomínají, je to, že společnost Kingston nabiízí bezplatnou technickou podporu. Jsme zde, abychom lidem pomáhali s nastavením a rozběhnutím zařízení, budou-li to potřebovat. Jsem přesvědčen, že pokud si lidé tento produkt vyzkoušejí, určitě jej doporučí svým přátelům.“

Funkcemi nabité zařízení MobileLite Wireless má doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč. V České republice bude k dostání ve vybraných e-shopech od července 2013.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share