Kingston – nový USB disk pro Windows To Go

Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila zahájení dodávek USB flash disku Kingston® DataTraveler® Workspace. Nový disk DataTraveler Workspace je certifikován pro použití s Windows To Go, jednou z klíčových funkcí operačního systému Windows 81 Enterprise.

lowres_DTWS_32GB_sk_hrDisk DataTraveler Workspace umožňuje podnikům uložit na externí USB disk kompletní firemní počítač, a uživatelé tak mohou nabootovat a pracovat v prostředí Windows 8 na přenosných zařízeních. Tento nový externí disk je jedinečný díky využití rozhraní USB 3.0 a jeho výkon je srovnatelný s výkonem SSD disků.

Disk DataTraveler Workspace je vytvořen speciálně pro potřeby organizací, jež chtějí využívat možností nové funkce Windows To Go obsažené v operačním systému Windows 8 Enterprise. Je navržen s cílem pomoci IT administrátorům podporovat základnu jejich mobilních uživatelů – od zaměstnanců mimo budovu až po dodavatele a konzultanty. Disk DataTraveler Workspace pomáhá společnostem a organizacím naplňovat koncept „přineste si vlastní zařízení“ (BYOD, čili „bring your own device“) a požadavky na obnovu po přírodních katastrofách.

„V současném pracovním prostředí došlo k revolučnímu posunu a nyní můžeme zákazníkům nabídnout účinnou alternativu a pomoci jim bezpečně a efektivně přistupovat k firemní síti odkudkoli na světě,“ řekl Lukáš Křovák, manažer divize Windows ve společnosti Microsoft. „Disk Kingston DataTraveler Workspace přinese uživatelům skvělé nové možnosti, protože si budou moci spustit Windows 8 z přímo z USB disku.”

„V minulém roce jsme úzce a intenzivně spolupracovali se společností Microsoft na vývoji USB flash disku, který bude splňovat požadavky funkce Windows To Go a který současně nabídne výkon, všestrannost a odolnost, za niž si nás zákazníci cení,“ řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. „Budeme nadále přicházet s dalšími inovacemi souběžně s tím, jak se pracovní prostředí bude vyvíjet, a je nám ctí, že jsme jedním z vybraných výrobců, kteří mohou nabízet USB flash disk certifikovaný pro Windows To Go.“
Další podrobné informace o produktu můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/wtg.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share