Kingston na CES 2015 představuje ultrarychlou microSD kartu

Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes představila novou funkci umožňující flash disku s rozhraním USB 3.0 DataTraveler® Locker+ G3 (DTLPG3) zálohovat svůj obsah v cloudovém úložišti pro zvýšení zabezpečení osobních dat.

Kingston SDCA3_64GBSP_s_hrDisk DTLPG3 nabízí hardwarové šifrování, ochranu heslem a vysoké přenosové rychlosti díky rozhraní USB 3.0 s cílem ochránit bezpečí osobních dat majitele.Nyní mají uživatelé možnost automaticky zálohovat data uložená na disku DataTraveler Locker+ G3 v jejich oblíbeném cloudovém úložišti, což mohou být služby těchto poskytovatelů: Google Drive™, OneDrive (Microsoft®), Amazon S3 , Dropbox nebo Box prostřednictvím přiloženého softwaru USBtoCLOUD™ společnosti ClevX™. Společnosti Kingston® a ClevX prvně spolupracovaly již v roce 2012 na šifrovaném USB disku s vestavěným jádrem pro skenování malwarových hrozeb, který byl určen pro firemní zákazníky. U disku DTLPG3 se mohou jeho uživatelé spolehnout, že v případě jeho ztráty nebo zcizení budou fotografie, osobní dokumenty a jiné soubory stále bezpečně uloženy a dostupné v cloudu.

„Jsme potěšeni, že pro náš stávající rychlý a bezpečný USB flash disk na spotřebitelské úrovni můžeme nyní nabídnout zálohování do cloudu,“ řekla Valentina Vitolo, obchodní ředitelka divize flash pamětí společnosti Kingston. „Používání disku DataTraveler Locker+ G3 je snadné, disk je velmi odolný a zajišťuje, že své osobní dokumenty budou uživatelé mít vždy k dispozici.“

Disk DataTraveler Locker+ G3 je k dispozici v kapacitách 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB a vztahuje se na něj pětiletá záruka, má bezplatnou technickou podporu a vyznačuje se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share