Výkonné paměti HyperX s divokým designem

Paměti HyperX Savage nahrazují řadu HyperX Genesis a nabízejí zkušeným nadšencům, hráčům počítačových her a tvůrcům digitálního obsahu nedostižný design. Paměťové moduly mají desku tištěných spojů v černé barvě, kterou esteticky dále posouvá divoce rudý pasivní chladič v asymetrickém provedení, jenž je vyrobený z hliníku a jehož ostré tvary jsou vyřezávány diamantem.

HyperX Savage_frontHyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení vysoce výkonných paměťových modulů HyperX Savage. Paměti HyperX Savage nahrazují řadu HyperX Genesis a nabízejí zkušeným nadšencům, hráčům počítačových her a tvůrcům digitálního obsahu nedostižný design. Mají desku tištěných spojů v černé barvě, kterou esteticky dále posouvá atraktivní rudý pasivní chladič pamětí Savage v asymetrickém provedení, který je vyrobený z hliníku a jehož ostré tvary jsou vyřezávány diamantem. Díky nízkému profilu jsou tyto paměti dokonalé při současném použití rozměrných chladičů procesorů.

Paměťové moduly HyperX Savage se začnou dodávat během tohoto měsíce a jsou k dispozici s vysokým taktem až 2400 MHz, mají nízkou latenci CAS a kapacity až 32 GB. Vysoké rychlosti pamětí pomáhají zvýšit výkon počítače a zajistit multitasking s ultra rychlou odezvou. Paměti HyperX Savage jsou též připraveny pro využití profilů Intel® XMP, které uživatelům umožňují snadno své počítače přetaktovat pouhým výběrem paměťového profilu, aniž by museli provádět manuální úpravy v nastavení BIOSu.
„Poté, co jsme nahradili paměti HyperX blu určené pro začínající hráče řadou FURY, přišel čas, abychom osvěžili naši střední řadu Genesis a představili HyperX Savage,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Odvážný a stylový rudý pasivní chladič nabízí nadšencům a hráčům radikálně nový vzhled kombinovaný s výkonem a kapacitami stejně vysoké úrovně.“
Paměti HyperX Savage mají doživotní záruku, bezplatnou technickou podporu a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.
Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Technické údaje a vlastnosti paměťových modulů HyperX Savage:

• Rychlost: vysoce výkonné moduly s tenkým pasivním chladičem
• Jedinečnost: rudý, asymetrický pasivní chladič nastavuje nové trendy pro stavitele PC
• Kvalita: hliníkový odlévaný chladič s finální úpravou detailů diamantovým vyřezáváním
• Konstrukce: nízký profil se umožní instalaci i pod příliš rozměrné chladiče CPU
• Spolehlivost: 100% testováno ve výrobě
• Záruka: doživotní záruka, bezplatná technická podpora
• Kapacity: 4 GB–8 GB (samostatné), 8 GB–32 GB (sady)
• Frekvence: 1600 MHz, 1866 MHz, 2133 MHz a 2400 MHz
• Latence CAS: CL9-CL11
• Napájecí napětí: 1,5 V, 1,65 V
• Provozní teploty: 0°C až 85°C
• Teploty pro skladování: -55°C až 100°C
• Rozměry: 133,35 mm x 32, 8mm
• Kompatibilita s chipsety Intel H67, H97, P67, Z68, Z77, Z87, Z97 a H61, a také s chipsety AMD A75, A87, A88, A89, A78 a E35

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share