HyperX – úspěšný model headsetu nyní v bílé verzi

Spoečnost Kingston uvádí na český trh  náhlavní sady HyperX Cloud White Edition. Vyznačuje se výjimečným schématem kombinace bílé a černé barvy a pohodlím, pro které i její předchůdkyně, náhlavní sada HyperX Cloud Black Edition, získala mnohá ocenění. Sada nabízí velmi pohodlné náušníky z materiálu s tvarovou pamětí, měkký, kůží polstrovaný hlavový pásek a uzavřená sluchátka zakrývající celé ucho pro pohodlí i během dlouhých herních bitev.

HyperX Cloud _whiteNáhlavní sada HyperX Cloud White Edition má skvělý zvuk díky velkým driverům o průměru 53 mm, jež hráčům umožňují dobře vnímat každé slovo dialogů a stejně tak si mohou užít zvuk výstřelů a explozí. Všestrannost této náhlavní sady doplňuje oddělitelný mikrofon, který po sejmutí nepřekáží při poslechu hudby ze smartphonů a tabletů, a můžete si tak vychutnat posílené basy a křišťálově čisté středy a výšky.

„Když jsme v dubnu představili náhlavní sadu HyperX Cloud Black Edition, získala mnohá ocenění a byla velmi dobře přijata,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel divize HyperX. „Jsme hrdi, že k ní teď můžeme připojit i bílou verzi, aby hráči a fanoušci značky HyperX měli širší výběr se stejně skvělým komfortem a zvukem, jaký má původní model.“

Náhlavní sady HyperX White Cloud a Black Cloud jsou kompatibilní s běžnými počítači a konzolemi PS4™, jakož i s chytrými telefony a tablety. Staly se oficiálními náhlavními sadami herních týmů Intel Extreme Masters, Alliance Gaming, CNB e-Sports Club, SK-Gaming a Team Liquid. Na náhlavní sady HyperX Cloud se vztahuje dvouletá záruka a vyznačují se legendární spolehlivostí značky HyperX. Další informace můžete získat na adrese http://www.kingston.com/en/hyperx/cloud .

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.

Cenově se tento skvělý headset v ČR pohybuje kolem 1999 Kč s DPH (srpen 2014).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share