HyperX představuje nový headset Cloud Revolver

Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver s hrdostí nese jméno Cloud jako znamení příslušnosti k dobré pověsti, kterou si tyto produkty vysloužily díky skvělému zvuku, pohodlí a odolnosti.

HyperX_Cloud_RevolverTento model se může pochlubit kvalitou zvukového prostoru na studiové úrovni díky směrovým driverům o průměru 50 mm, které zajišťují větší hloubku a šířku podání zvuku a tím i přesnější lokalizaci jeho zdrojů, což je důležité u akčních „stříleček“ a her v otevřeném prostředí. Vyladění driverů, mechanická konstrukce přední akustické komory, větší náušníky a otvory pro vyrovnávání akustického tlaku umožňují hráčům zaslechnout soupeře ostře a z větší vzdálenosti a získat tak nad ním jednoznačnou převahu. Milovníci hudby při poslechu svých oblíbených skladeb ocení pocit, jako by hudbu poslouchali v koncertní síni.

Náušníky náhlavní sady HyperX Cloud Revolver jsou vyrobeny ze značkové paměťové pěny a koženky špičkové jakosti, přičemž hlavový pás zajišťuje vynikající komfort a kvalitu i při dlouhých herních soubojích – stejně jako u předchozích modelů Cloud a Cloud II. Ocelový rám pro zavěšení náušníků zaručuje dlouhodobou odolnost, stabilitu a kvalitu. Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver má oddělitelný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který nabízí ostrou, čistou a jasnou kvalitu snímaného hlasu a potlačuje nežádoucí okolní zvuky. Sada je kompatibilní s různými platformami (PC, herní konzole a mobilní zařízení) a získala certifikaci od společností TeamSpeak™ a Discord; navíc je kompatibilní s aplikacemi Skype™, Ventrilo, Mumble a RaidCall. Součástí balení je i ovládací krabička (Audio Control Box) s audio konektory jack pro připojení stereo signálu a mikrofonu na kabelu o délce 2 metry.
Fanoušci, kteří se 16. až 17. dubna zúčastní herní akce DreamHack Masters 2016 ve švédském Malmö, budou jedni z prvních, kdo budou mít příležitost si náhlavní sadu HyperX Cloud Revolver vyzkoušet a zakoupit. HyperX je oficiálním sponzorem tohoto mistrovství v oblasti náhlavních sad.

„Široký zvukový profil náhlavní sady HyperX Cloud Revolver vnese změnu do hraní střílecích her žánru FPS. Hráči, kteří budou používat tuto sadu, budou mít výhodu, protože uslyší své soupeře z větší dálky,“ řekl Vincent Jurgens, ředitel marketingu divize HyperX pro EMEA. „Tato náhlavní sada byla od samého počátku navrhována tak, aby hráčům nabídla detailně prokreslený a co nejširší zvukový prostor oproti jiným modelům na trhu s cílem poskytnout hráčům maximální výhodu před soupeři.“

Na náhlavní sadu HyperX Cloud Revolver se vztahuje dvouletá záruka a vyznačuje se legendární spolehlivostí produktů se značkou HyperX.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky, náhlavní sady a podložky pod myši. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 25 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.
Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

Vlastnosti a technické údaje náhlavní sady HyperX Cloud Revolver:
• Zvukový obraz studiové kvality: Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver má rozšířený zvukový rozsah, který vytváří hlubší a širší obraz pro optimální přesnost akustického podání a výhodu před soupeři. Své protivníky uslyšíte přesněji a z větší vzdálenosti. Díky širšímu zvukovému obrazu je tato náhlavní sada ideální pro akční střílečky FPS a hry v otevřeném prostředí, při poslechu hudby se naopak budete cítit jako v koncertní síni.
• Směrové drivery nové generace o průměru 50 mm: Jemně vyladěné směrové drivery o průměru 50 mm jsou umístěny rovnoběžně s uchem pro vytvoření čistého a ostrého zvuku s posílenými basy. Drivery směrují zvuk dovnitř ucha tak, aby lokalizace zvukových zdrojů byla co nejpřesnější.
• Značková paměťová pěna HyperX, která získala mnohá ocenění: Rudá paměťová pěna je viditelná ze zadní části náušníků jako rozlišení značky HyperX od konkurence. Hustá a kvalitnější pěna vysloužila HyperX ocenění za špičkový komfort a kvalitu, přičemž současně zajišťuje pohodlí trvale i při dlouhých herních soubojích.
• Ovládací krabička s konektory jack stereo 3,5 mm a mikrofonním vstupem na 2 m kabelu: Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver se dodává s ovladačem na dvoumetrovém kabelu (Audio Control Box), který má konektory stereo jack a mikrofonní vstup pro PC. Je to ideální řešení pro připojení náhlavní sady k interní zvukové kartě počítače.
• Odolný ocelový rám: Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver má design vytvořený v Německu a jeho součástí je rám z plné oceli, který zajišťuje dlouhotrvající odolnost a stabilitu.
• Oddělitelný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku: Mikrofon na oddělitelném raménku lze snadno připojit, kdykoli budete chtít hrát hry, nebo jej sejmout, když chcete poslouchat hudbu. Má pružnou konstrukci, která uživateli umožňuje nastavit si polohu mikrofonu podle svých potřeb.
• Kompatibilita s různými platformami: Náhlavní sada HyperX Cloud Revolver je kompatibilní se zařízeními na platformách PC, Xbox One™1, PS4™, Wii U™, Mac® a Mobile2, takže můžete jednu náhlavní sadu používat při hraní na PC i na konzolích.
• Certifikace TeamSpeak: Certifikát TeamSpeak™ potvrzuje, že zvuk hlasu je čistý a zřetelný s vynikající kvalitou zvuku. Během testování nebyly zjištěny slyšitelné ozvěny, okolní hluky nebo zkreslení hlasu. Další kompatibilní klientské aplikace pro chatování jsou například Discord, Skype™, Ventrilo, Mumble a RaidCall.

Sluchátka:
• Driver: Dynamický, průměr 50 mm s neodymovými magnety.
• Typ: Circumaurální (kolem celého ucha), uzavřená zadní část.
• Frekvenční charakteristika: 12 Hz – 28.000 Hz
• Impedance: 30 Ω
• Hladina akustického tlaku: 104,5 dB SPL/mW na kmitočtu 1 kHz
• Celkové harmonické zkreslení (THD): < 2%
• Odběr energie: Jmenovitý 30 mW, maximální 500 mW
• Hmotnost: 360 g
• Hmotnost včetně mikrofonu a kabelu: 376 g
• Délka a typ kabelu: Náhlavní sada (1 m) + Audio Control Box (2 m)
• Připojení: Náhlavní sada – jack 3,5mm (4pólový) + Audio Control Box – jacky 3,5 mm stereo a mikrofonní vstup

Mikrofon:
• Typ převodníku: Elektretový kondenzátorový mikrofon
• Směrová charakteristika: Úzce směrový, s funkcí potlačení okolního hluku
• Frekvenční charakteristika: 50 Hz – 18.000 Hz
• Citlivost: -40 dBV (0 dB = 1V/Pa, 1 kHz)

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share