HAL3000 SAMVIDIA 4K – 4K sestava s monitorem a 1TB SSD

Výrobce HAL3000 připravil pro počítačové hráče, profesionály a nadšence opravdový skvost v podobě výkonné sestavy, která zajistí jak hraní her v nádherném 4K/UHD rozlišení tak i práci s videi tohoto standardu. Detailní zobrazení 4K/UHD předčí kvalitu fullHD a umožní zobrazení nejjemnějších detailů a obrazových přechodů ve všech počítačových hrách a aplikacích.

HAL3000 SAMVIDIA 4K 1024x768Výrobce HAL3000 připravil pro počítačové hráče, profesionály a nadšence opravdový skvost v podobě výkonné sestavy, která zajistí jak hraní her v nádherném 4K/UHD rozlišení tak i práci s videi tohoto standardu. Detailní zobrazení 4K/UHD předčí kvalitu fullHD a umožní zobrazení nejjemnějších detailů a obrazových přechodů ve všech počítačových hrách a aplikacích. Sestava HAL3000 SAMVIDIA 4K je plná nejmodernějších technologií a výkonných komponent které ohromí výkonem a zobrazovacími schopnostmi.

Samotná herní sestava HAL3000 SAMVIDIA 4K přichází v elegantní skříni Bitfenix s NVIDIA designem, jejíž kompaktní rozměry zabírají minimum místa a přitom obsahuje řadu špičkových komponent. Navíc díky monitoru Samsung s uhlopříčkou 28“ a UHD rozlišením, který je součástí tohoto setu, budou detaily opravdu bezchybné.

Skvělý pár sestavy HAL3000 SAMVIDIA 4K tvoří výkonná grafická karta MSI GTX 780Ti 3GD5 a 4K monitor, který má odezvu pouhou 1ms. Grafická karta s extrémním výkonem podporuje moderní technologie Directx11.2, NVIDIA SLI, 3D VISION, PhyX či G-Sync.
Sestava se také pyšní procesorem Intel® Core™ i7 s taktem 3,5GHz a vodním chlazením ZALMAN LQ315. To vše spolu s moduly operační paměti TEAM s kapacitou 16GB RAM, je osazeno v gamingové desce MSI Z87 Gaming. Maximálně rychlou odezvu systému spolu s velkým prostorem 3TB tvoří dohromady SSD disk Samsung 840 EVO s extrémní kapacitou 1TB a pevný disk WD RED s kapacitou 2TB.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC.

Cena: Doporučené koncové ceny sestav HAL3000 SAMVIDIA 4K je: 84 800,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share