HAL3000 Recovery v každé PC sestavě

Výrobce HAL3000 vybavil všechny své počítačové sestavy Recovery oddílem. Je tak prvním tuzemským výrobcem, který tuto službu nabízí jako standardní součást všech sestav.

HAL3000 RecoverRecovery 1024x768Výrobce HAL3000 neustále pracuje na zdokonalování počítačových sestav, aby uživateli přinesl maximální komfort a zážitek z užívání. Oddíl recovery pro obnovu operačního systému, je zásadní a nepostradatelnou funkcí, kterou HAL3000 přináší jako první a jediný z tuzemských výrobců. Již na konci roku byly recovery oddílem vybavené herní počítače HAL3000 MČR.

Nyní jsou recovery oddílem dovybaveny všechny nabízené modely HAL3000 vyrobené v roce 2015 s operačním systémem Windows 8.1. Recovery oddíl umožňuje opravení poškozeného operačního systému se zachováním uživatelských dat, nebo obnovení systému do „továrního nastavení“. Oba způsoby je možné snadno aktivovat přímo v systému Windows, nebo při jeho spuštění, a to bez použití instalačního média v podobě DVD nebo flash disku.

Jedinou výjimkou budou sestavy ze speciálních edic, které budou vybavené systémovým diskem s kapacitou menší než 120GB. Takovéto sestavy nebudou vybavené recovery oddílem.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

TOPlist
Share