HAL3000 Paladin – hrubá síla pro náročné

Výrobce HAL3000 uvedl na trh novou počítačovou sestavu HAL3000 Paladin, která představuje neobvyklé řešení prvotřídní herní a pracovní sestavy. HAL3000 Paladin nabízí promyšlenou konfiguraci zajišťující dostatek výkonu bez ohledu na náročnost či povahu činností.

hal3000paladinPro hráče je nová sestava výkonné řešení vhodné pro nekompromisní Full HD hraní na 144Hz monitoru, či QHD 60Hz monitoru. HAL3000 Paladin je však navržen i pro širší využití, a to díky volbě extrémně silného šestijádrového procesoru Intel® Core™ i7 v kombinaci s naddimenzovanou kapacitou operační paměti 32GB. Navíc díky velké kapacitě SSD disku 480GB a 2TB rychlého HDD najde sestava Paladin uplatnění ve všech situacích, kde je potřeba hrubé výpočetní síly v kombinaci s obsáhlými daty.

Příkladem takového uplatnění jsou profesionální streameři, kteří potřebují silný procesor pro zachování stabilní hladiny FPS a YouTubeři, kterým hrubý výkon a velké kapacity disků poslouží pro svižnou práci s video obsahem pro jejich kanál.

Sestava byla navržena Filipem Hlobilem, známým IT blogerem a konzultantem, působícím pod nickem „Makaan“. Díky zkušenostem, každodenní komunikaci a zpětné vazbě hráčů a streamerů, je sestava HAL3000 Paladin vyladěna v každém detailu. Mezi přednosti sestavy tak patří, mimo vysokého výkonu, velmi tichý chod a volba výhradně vysoce spolehlivých komponent.

Cena: Doporučená koncová cena sestavy HAL3000 Paladin je: 59 990,- s DPH

Záruky: Na sestavu se vztahuje záruka 36 měsíců výrobce.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share