HAL3000 NUC Passive v2 i3 W8 – miniaturní PC s velkým výkonem

Možnostmi skrývajícími se v tomto malém počítači nebudete překvapeni jen vy. Obsaženým operačním systémem je předurčen pro domácí použití. Připravujeme pro vás další modely na nové technologii Intel, krerá má však např. odlišné možnosti zapojení monitoru apod., vyžádejte si individuální konfiguraci dle vašich potřeb.

nucw8v2Rozměrově malý, ale výkonově zajímavý počítač HAL3000 NUC využívá sílu procesoru Intel Core i3 (Haswell), který je integrovaný na ultra-kompaktní základní desce. Nezáleží na tom, zda potřebujete řešení digital signage, multimediální kiosk nebo jednoduše chytré řešení pro malé prostory, Intel® NUC Vám zaručí sílu a flexibilitu a přizpůsobí se Vašim potřebám. Grafická karta Intel HD Graphics umožňuje připojení 2 monitorů pomocí HDMI portů.

Lze použít také bez systémového disku jako tenkého klienta/thin client, bootování systému je možné přes USB port z flash disku.

KONFIGURACE:
Procesor Intel i3-4010U Haswell
Operační systém Windows 8.1 (64bit)
Instalační USB diskUSB flash disk obsahující instalační soubory Windows 8.1
Základní deska Intel® D34010WYB
Grafická karta Intel® HD Graphics
Operační paměť Patriot DDR3 8GB, 1600MHz, 1,35V
Pevný disk SAMSUNG 120GB HDD SSD 840 EVO
Skříň AKASA NEWTON H/ mini ITX
Zdroj Akasa 65W externí adaptér

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 14 590 Kč vč. DPH a je poskytovaná záruka 36 měsíců.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share