HAL3000 MAXWELL GTX970 – očekávaná herní sestava

Již brzy zde můžete očekávat sestavu se zcela novou grafickou kartou z dílen NVIDIA s označenou GeForce GTX 970 4GB GDDR5 (Core Clock 1126 MHz, Mem Clock 7010 MHz Porty: DVI 2, HDMI 1, Display Port 1).

Grafická karta generace Maxwell s nejvyšším výpočetním výkonem ve své třídě. Plná podpora 4k videa, široká konektivita a vysoký výkon nejen v DirectX 11 hrách jsou u této karty samozřejmostí. Za zmínku stojí i nové technologie, jako Voxel Global Illumination, nebo Dynamic Super Resolution či Multi-Frame Sampled Anti-Aliasing. Všechny tyto přispívají k realističtějšímu zpracování obrazu.

Výkon především
Procesor řady Intel Core i5 se svým nadstandardním výkonem nezklame při splnění jakéhokoliv úkolu. Práci s multimédií si vychutnáte naplno, ať už v HD, nebo 3D. Stejně tak moderní hry poběží plynule a bez obtíží.

Již brzy zde můžete očekávat sestavu se zcela novou grafickou kartou z dílen NVIDIA s označenou GeForce GTX 970 4GB GDDR5 (Core Clock 1126 MHz, Mem Clock 7010 MHz Porty: DVI 2, HDMI 1, Display Port 1)
Sestavu pečlivě ladíme, hledáme optimální komponenty aby váš požitek ze práce a hry na tomto počítači byl opravdu maximální.
Uváděná cena je přibližná, produkt v tuto chvíli nelze objednat. Cena se na českém trhu bude pohybovat kolem 33 000 Kč s DPH.

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share