HAL3000 Herní sestava MČR 2019S Extreme

Nejvýkonnější grafika RTX 2080 Ti, speciální procesor Intel Core i9-9900KS s 5GHz na všech jádrech, rychlé svítící paměti na frekvenci 3200MHz. Extrémní sestava s nejlepším herním hardwarem současnosti a drtivou technologickou převahou. Demonstruj protivníkům, že gaming není jen o skillu, ale i o hardwaru. Zkus si také Ray Tracing v nových titulech a užij si dechberoucí atmosféru v realistické souhře světel a stínů. Samozřejmostí je pak 1TB NVMe SSD pro instantní reakce systému a rychlý loading všech her. A RGB LED systém? Ovládneš ho jedinou aplikací a nastavíš v desítkách kombinací. Neboj, jde to vypnout 🙂

Vrhněte se do další progamingové sezóny s počítači HAL3000, navrženými speciálně pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách (MČR). MČR představuje v současnosti největší e-sport akci na území Česka a Slovenska. Poměřte své síly s více než 10 000 hráči v nejoblíbenějších hrách současnosti v rámci celoroční kvalifikace, na jejímž konci proti sobě stanou ti nejlepší hráči česko-slovenské gamingové scény a utkají se o titul mistra ČR a lákavé prize money. V rámci soutěže vzniká každoročně nová generace oficiálních herních počítačů řady HAL3000 MČR, která splňuje ty nejvyšší nároky profesionálních hráčů i všech dalších fanoušků, kteří to s hraním myslí opravdu vážně.

Intel Core i9-9900KS je speciální edicí procesoru Core i9 s výběrovými čipy, které se pyšní magickou frekvencí 5GHz v Turbo režimu všech jader. Společnost Intel tak v podobě tohoto čipu nabízí ten nejlepší herní procesor na trhu. Hráči mají k dispozici vskutku brutální herní výkon, který zajistí dokonale plynulou akci jak v esportových titulech, tak v nejnáročnějších novinkách s otevřeným světem. Bez nejmenšího kompromisu. Nadšence potěší, že u „nových káček“ se vrátilo pájení procesoru k rozvaděči tepla, což znamená lepší provozní vlastnosti. Procesor si tak během zátěže udrží vysoké frekvence Turbo Boost bez omezení, a to pomůže během nejnáročnějších momentů udržet hru úplně bez lagů a vždy na maximálních možných FPS.

RTX 2080 Ti je nejvýkonnější herní kartou v nabídce společnosti Nvidia. Přináší o 25% více výkonu než předchozí generace ultimátní karty a bezkonkurenčně potvrzuje svoji dominanci. Karta nabízí drtivý výkon jádra TU102 nové generace Turing a přidává k němu extrémních 11GB nové grafické paměti GDDR6. Ve výsledku to znamená, že karta nabízí dostatek výkonu pro extrémně náročné uživatele s 240Hz Full HD monitory nebo naopak pro milovníky 4K hraní na 60FPS s maximem detailů. Grafika samozřejmě nabízí všechny charakteristické vlastnosti pro řadu RTX: technologicky pokročilá RT i Tensor jádra a tedy podporu revolučního Ray Tracingu i DLSS vyhlazování a také vylepšený NVENC kodek pro streamery.

Na čském trhu se prodává za cenu 89 990 Kč včetně DPH (únor 2020).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share