HAL3000 Enterprice 0415 – počítač nejen do kanceláře

Spolehlivý počítačový pomocník HAL3000 Enterprice 0415, který své místo najde v každé pracovní kanceláři nebo domácnosti. O stabilní chod se stará dvoujádrový procesor Intel Pentium o vysoké frekvenci 3.1 GHz a svižný běh všech aplikací a procesů zajišťuje 4GB RAM.

hal300enterpriceDokonalá kombinace všech komponent vám přinese optimální výkon pro efektivní a ničím nerušenou pracovní činnost. Počítačová sestava HAL3000 je navržena s ohledem na dlouhou životnost a různorodé využití. Kromě kancelářských programů a aplikací vám zprostředkuje také běžnou multimediální zábavu, jako je sledování filmů, videí nebo brouzdání po internetu. Pro multimédia je připravena zabudovaná DVD mechanika, nechybí pevný disk s kapacitou 1 TB pro všechna vaše uživatelská data a pro rychlé kopírování dat vám poslouží porty USB 3.0.

Dokonalá kombinace všech komponent vám přinese optimální výkon pro efektivní a ničím nerušenou pracovní činnost. Počítačová sestava HAL3000 je navržena s ohledem na dlouhou životnost a různorodé využití. Kromě kancelářských programů a aplikací vám zprostředkuje také běžnou multimediální zábavu, jako je sledování filmů, videí nebo brouzdání po internetu. Pro multimédia je připravena zabudovaná DVD mechanika, nechybí pevný disk s kapacitou 1 TB pro všechna vaše uživatelská data a pro rychlé kopírování dat vám poslouží porty USB 3.0.

KONFIGURACE:
Procesor Intel® Pentium G3240 3,1GHz
Operační systém Windows 7 Home Premium 64bit
Základní deska MSI H81M-P33
Operační paměť GEIL 4GB, 1600Mhz
Grafická karta Intel® HD Graphics
Pevný disk Seagate Barracuda 1 TB
Optická mechanika LG DVD±R/±RW/RAM, M-disc
Skříň HAL3000 Spirit TMF01 Black
Zdroj CHIEFTEC GPA-350B8 350W, PFC

Na českém trhu se tento model prodává za cenu 9 990 Kč včetně DPH (březen 2016).

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share