HAL3000 DRN-STN – první herní All In one

HAL3000 DRN-STN (4) 800x600Výrobce HAL3000 uvádí první herní AIO sestavu s kompaktní konstrukcí pro snadné a bezpečné přenášení, která ve svém okolí způsobuje zaslouženou 100% pozornost. Nikdy dříve nebylo možné přijet na LAN party v plné zbroji, nevést hromadu kabelů, obalů na ochránění PC a monitoru anebo nebýt limitován výkonem a velikostí displeje notebooku. Majitelé nové sestavy HAL3000 DRN-STN totiž nedostanou pouze extravagantní design, ale především vysoký výkon umožňující hrát naplno nejnovější tituly v plných detailech. Stačí dorazit na party, sundat štít chránící displej, připojit myš s klávesnicí, nebo joystick a jste připraveni hrát. Dobu, kterou budete čekat na ostatní, než vše zapojí, můžete strávit trénováním a plánováním herní strategie.

Extravagance je tomuto HAL3000 DRN-STN vlastní nejen po stránce designu, označení DRN-STN znamená Drone Station – technologicky vyspělý nástroj pro opravdové nadšence do hraní počítačových her. Při pohledu na unikátní herní stroj s full HD displejem s úhlopříčkou 24“ a gamingovou grafickou kartou OC edice MSI N780 TF s pamětí 3GB GDDR5 běžící na taktu 6008 MHz, ztuhne spoluhráčům i herním konkurentům úsměv na rtech.

Stejně jako ve hře je i tato hardwarová bitva předem vyhraná díky instalované gamingové základní desce MSI Z97 Gaming 5 s osazeným procesorem Intel® Core i5-4690K s excelentním chladičem ZALMAN FX70, který je doplněn o 120mm ultra tichý ventilátor. Dostatek operační paměti zajišťují moduly TEAM 2×4 GB Extreem Vulcan a bleskurychlý start nejnovějšího operačního systém Windows 8.1 zajistí SSD disk SAMSUNG a pokud by někomu nestačilo 250 GB, je zde ještě pro běžné operace rychlý pevný disk WD 2 TB.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí ZDARMA servisní tým HAL3000 a to vše do 10 pracovních dní.

Cena: Doporučené koncové ceny sestav HAL3000 DRN-STN je: 62 299,- s DPH

Print Friendly, PDF & Email
Share

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /disk_1/www/cz/mpx/www/wp-content/themes/ribbon/single.php on line 35

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist
Share